Kaune – šešta pergalė iš eilės

„Panevėžio“ futbolo klubas tęsia geriausią savo startą „Optibet A lygoje“ – iškovota net šešta pergalė iš eilės. Lietuvos čempionato lyderiai 6-ajame ture vėl pademonstravo charakterį ir 4:2 (1:2) palaužė Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą.

Šis laimėjimas leido Aukštaitijos sostinės komandai su 18 taškų dar labiau pagerinti savo poziciją turnyro lentelės viršūnėje.

Per pirmąsias 20 minučių nežymi iniciatyva priklausė svečiams, su vienu Ariagnerio Smitho smūgiu susitvarkė varžovų vartininkas, savo ruožtu, Vytautas Černiauskas turėjo darbo po Cesinhos šūvio.

25-ąją minutę „Panevėžys“ praleido įvartį: po perdavimo iš kairiojo krašto Linas Klimavičius atmušė kamuolį Filipui Dangubičiui ir šis smūgiavo tiksliai. Tiesa, po 6 minučių Jovanas Čadženovičius baudos aikštelėje surado pastaruoju metu žibantį A. Smithą – šis pelnė įvartį galva.

Vis tik jau kito išpuolio metu „Hegelmann“ ekipa atstatė turėtą pranašumą, kai taikliai smūgiavo buvęs „Panevėžio“ gynėjas Hugo Figueredo. Strategas Gino Lettieri greitai atliko tris keitimus, tačiau komandai sekėsi – V. Černiauskas atrėmė Cesinhos ir Luano Silvos pavojingus smūgius, o Tautvydas Eliošius išgelbėjo ekipą nuo praleisto įvarčio, kai išmušė kamuolį nuo vartų linijos.

61-ąją minutę panevėžiečių aistruoliai galėjo lengviau atsikvėpti, kai puikaus išpuolio metu sėkmingai į artimąjį vartų kampą smūgiavo Pijus Širvys. Po 7 minučių svečiai išsiveržė į priekį – Seydina Keita baudos aikštelėje surado Jeffrey Sarpongą ir šis savo proga pasinaudojo.

Varžovų gretose už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Vilius Armalas ir atsivėrusiomis erdvėmis pavyko pasinaudoti 89-ąją minutę, kai Chafikas Tigroudja savalaikiu perdavimu sukūrė situaciją Artemui Ščedrui, kuris ja netruko pasinaudoti. Deja, ukrainietis smūgio metu susižeidė čiurną ir dvikovos užbaigti negalėjo.

Atsikvėpti nėra kada: šeštadienį, balandžio 8 dieną, į Panevėžį atvyks čempionas Vilniaus „Žalgiris“. Kviečiame sirgalius į 7-ojo turo dvikovą „Žemynos“ progimnazijos stadione, kuri prasidės nuo 15 val.