Ketvirtasis naujokas – Lietuvoje žaidęs serbas

Bronzos medalius praėjusiame sezone iškovojęs futbolo klubas „Panevėžys“ susitarė dėl bendradarbiavimo su ketvirtuoju šio tarpsezonio naujoku. Juo tapo 31-erių serbas Marko Tomičius, su Aukštaitijos sostinės komanda pasiekęs susitarimą dėl vienerių metų kontrakto.

Kairiakojis futbolininkas yra gerai žinomas Lietuvos futbolo aistruoliams – 2018–2019 metais jis atstovavo Vilniaus „Žalgiriui“ ir „Optibet A lygoje“ per 50 sužaistų rungtynių pelnė 7 įvarčius.

Iki atvykimo į Lietuvą M. Tomičius atstovavo ne vienam Serbijos klubui – Nišo „Radnički“, Surdulicos „Radnik“, Nišo „Sindželič“ ir Belgrado „Čukarički“, taip pat 2013-aisiais vidurio gynėjo bei atraminio saugo pozicijose galintis žaisti futbolininkas trumpai gynė Šveicarijos „Staad“ ekipos garbę.

Palikęs Lietuvą serbas žaidė Pavlodaro „Irtyš“ bei Jerevano „Alaškert“ komandose, o pastaruosius du sezonus praleido Kruševaco „Napredak“ klube, rungtyniaudamas kartu su buvusiu „Panevėžio“ gynėju Mitaru Čukovičiumi.

Praėjusių metų vasario pabaigoje M. Tomičius buvo patyręs traumą ir atliko reabilitaciją. Serbas pradėjo pasiruošimą su „Panevėžiu“, sužaidė kontrolinį mačą prieš Alytaus DFK „Dainava“ ir yra pasiruošęs artėjančiame sezone parodyti geriausias savo savybes.

„Džiaugiuosi, kad atvykau į Panevėžį, kuris kiekvienais metais siekia vis geresnių rezultatų ir titulų. Žinoma, tai yra viena iš mano atvykimo priežasčių, tad tikiuosi sėkmingo sezono.

Jaučiuosi gerai, komanda mane priėmė taip pat gerai. Atsigaunu po ankstesnės traumos ir man dar reikės laiko, jog grįžčiau į ankstesnę formą bei priprasčiau prie sąlygų.

Žinoma, tikslai šiam sezonui yra aukštesni – sieksime geriausių įmanomų rezultatų tiek čempionate, tiek taurėje. Kas be ko, nužygiuoti kuo toliau ir tarptautinėse varžybose. Svarbiausia pasiekti gerus rezultatus rungtynėse po rungtynių – tada būsime kovoje dėl titulų“, – fk-panevezys.lt svetainei teigė M. Tomičius.

Antrąsias kontrolines rungtynes „Panevėžys“ žais sausio 20 dieną, penktadienį. Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže dvikova prieš Daugpilio BFC „Daugavpils“ ekipą prasidės nuo 14 val.

Palikite komentarą

Skip to content