Komandos vairą perėmė belgas

Futbolo klubas „Panevėžys“ komandos vairą patikėjo specialistui iš Belgijos – Stijnui Vrevenui. Su 50-mečiu strategu pasiektas susitarimas, kuris galios iki 2025 metų sezono pabaigos.

S. Vrevenas prieš pradedant trenerio karjerą buvo profesionalus futbolininkas ir atstovavo gimtosios Belgijos, Nyderlandų, Vokietijos bei Kipro klubams. Daugiausiai rungtynių belgas sužaidė „Utrecht“ gretose.

Naujasis „Panevėžio“ strategas trenerio karjerą pradėjo 2010-aisiais ir apie dešimtmetį dirbo Belgijoje – treniravo Nerpelto „Esperanza“, „Dessel Sport“, „Lommel“, „Waasland-Beveren“, Antverpeno „Beerschot“, „Lokeren“ bei „Oostende“ ekipas.

Užsienyje S. Vrevenas kaupė patirtį Nyderlanduose ir Slovakijoje bei stovėjo atitinkamai prie Bredos NAC ir „Trenčin“ klubų vairo.

Antradienį „Panevėžio“ strategas dalyvaus pirmoje naujojo klubo treniruotėje, o šeštadienį, birželio 1 dieną, debiutuos oficialiose rungtynėse. „TOPsport A lygos“ 16-ajame ture nuo 19 val. „Aukštaitijos“ stadione įvyks akistata su FA „Šiauliai“.

Palikite komentarą

Skip to content