Kontrolinėje dvikovoje įveikta RFS ekipa

„Optibet A lygos“ lyderis futbolo klubas „Panevėžys“ rinktinių pertraukos metu sužaidė dar vienerias kontrolines rungtynes. Akistata su dėl Latvijos čempionato titulo kovojančiais Rygos RFS futbolininkais baigėsi pergale rezultatu 3:2 (2:1).

Dvikovą aktyviau pradėjo šeimininkai. Po vienos iš atakų įvartį 6-ąją minutę pelnė Tautvydas Eliošius.

Po šio epizodo Rygos ekipa surengė ne vieną pavojingą išpuolį ir 22-ąją minutę atstatė pusiausvyrą, kai į baudos aikštelę įsiveržęs Danielis Ontužanas nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą. Netrukus pro šalį mušė Sebastianas Rinconas, o vieną smūgį standartinės padėties metu atrėmė Ignas Driomovas.

38-ąją minutę „Panevėžys“ vėl išsiveržė į priekį. Po Chafiko Tigroudja pakelto kamuolio šis nuo varžovo atšoko Nikai Kačaravai ir kartvelas savo šansu pasinaudojo.

57-ąją minutę RFS ekipa vėl išlygino rezultatą, tačiau po trijų minučių kontratakos metu Noelis Mbo atliko perdavimą Artemui Ščedrui, kuris išvedė komandą į priekį.

Dvikovai artėjant į pabaigą, 81-ąją minutę, RFS klubo žaidėjas sukirto kamuolį į skersinį. Kitoje aikštės pusėje greta tikslo buvo Kwadwo Asamoah.

„Panevėžio“ sudėtis: Ignas Driomovas, Ernestas Veliulis (73 min. Domantas Vaičekauskas), Romanas Mirošnykas (83 min. Ronaldas Misiūnas), Seydina Keita, Wilde‘as-Donaldas Guerrier (46 min. Kwadwo Asamoah (86 min. Kajus Stankevičius)), Jovanas Čadženovičius, Tautvydas Eliošius, Chafikas Tigroudja (46 min. Noelis Mbo), Sebastianas Rinconas (46 min. Jeffrey Sarpongas), Artemas Ščedras, Nika Kačarava (80 min. Edoardo Pompilio).