Kontrolinių rungtynių ciklas baigtas pergalingai

Futbolo klubas „Panevėžys“ sužaidė paskutines kontrolines rungtynes prieš artėjantį 2023 metų sezoną. „Žemynos“ progimnazijos stadione praėjusių metų bronzos medalininkai 1:0 (0:0) palaužė „Jelgava“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje abi komandos neišsiskyrė pavojingais smūgiais į vartų plotą, tačiau po pertraukos daugiau kamuolį kontroliavę šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą puolime.

56-ąją minutę Aukštaitijos sostinės komanda išsiveržė į priekį – po Tautvydo Eliošiaus perdavimo įvarčiu pasižymėjo Jeffrey Sarpongas. Dar po kelių minučių pastarasis saugas galėjo padvigubinti pranašumą, tiesa, varžovų vartininkas sužaidė sėkmingai.

Antroje kėlinio pusėje „Panevėžys“ galėjo dar sykį pasižymėti, bet Wandersonui Melo ir Jovanui Čadženovičiui kamuolio į vartų tinklą nukreipti nepavyko. Puikios progos neišnaudojo ir po keitimo aikštėje pasirodęs Noelis Mbo.

Atlikus dar daugiau keitimų, panevėžiečių žaidimas kiek išsiderino – varžovai galėjo nubausti už nerealizuotas progas, tačiau kartą šeimininkus po smūgio išgelbėjo vartų konstrukcija.

„Panevėžio“ starto sudėtis: Vytautas Černiauskas, Markas Beneta, Seydina Keita, Linas Klimavičius, Pijus Širvys, Jovanas Čadženovičius, Tautvydas Eliošius, Wandersonas Melo, Jeffrey Sarpongas, Sebastianas Rinconas, Ariagneris Smithas.

Lietuvos čempionato sezoną panevėžiečiai pradės po kiek daugiau nei savaitės, kovo 5 dieną. „Optibet A lygos“ 1-ajame ture „Panevėžys“ svečiuose nuo 15 val. susigrums su Gargždų „Banga“.