L. Klimavičius išplėšė pergalę Kaune

Futbolo klubas „Panevėžys“ dar vieną sudėtingą išvyką „Optibet A lygoje“ pažymėjo pergale. 12-ajame ture Gino Lettieri kariauna po atkaklios kovos 1:0 (0:0) įveikė praėjusio sezono vicečempioną „Kauno Žalgirį“.

Dešimtasis laimėjimas šiemet leido panevėžiečiams su 32 taškais ir toliau išlaikyti pranašumą nuo dviejų artimiausių konkurentų.

Pirmoji rungtynių pusė dėkingesnė buvo „Panevėžiui“. Jau pirmosiomis minutėmis Pijus Širvys smūgiavo pažeme, tačiau „Kauno Žalgirio“ vartų sargas bandymą atrėmė. Kiek vėliau P. Širvys turėjo vieną dar šansą, kai perdavimą iš krašto atliko Ernestas Veliulis, tiesa, Deividas Mikelionis vėl sužaidė sėkmingai.

Antrame kėlinyje svečiams teko kur kas daugiau gintis. Standartinės padėties metu po žalgiriečio Brahimo Konate smūgio iš arti kamuolys atsimušė į skersinį, sykį aukščiausią klasę pademonstravo Vytautas Černiauskas, atrėmęs Antono Fase smūgį į tolimąjį vartų kampą.

Atlikus keitimus ir dvikovai artėjant į pabaigą, situacija kiek stabilizavosi. Abi ekipos keitėsi atakomis, kol 87-ąją minutę Sebastianas Rinconas uždirbo baudos smūgį. Dar kartą suveikė patyrusių veteranų duetas – Jeffrey Sarpongas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur Linas Klimavičius šiemet vėl nepriekaištingai smūgiavo galva.

Kitas rungtynes „Panevėžys“ žais šį sekmadienį, gegužės 7 dieną. LFF taurės šešioliktfinalio akistata svečiuose su Klaipėdos „Neptūnu“ prasidės nuo 18 val.