LATVIJOJE SUŽAISTA LYGIOSIOMIS

Šiandien FK „Panevėžys“ Jūrmaloje žaidė draugiškas rungtynes su vietos „Spartaks“. Susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1 (1:1).

Mačą žymiai aktyviau pradėjo panevėžiečiai. Svečių atakos smaigalyje buvo pastebimas Jorge Elias. Po šio žaidėjo smūgio 5-ąją rungtynių minutę iš 14 metrų atstumo kamuolys praskriejo visiškai šalia šeimininkų vartų virpsto.

Po penkių minučių Tautvydas Eliošius turėjo puikią progą išvesti „Panevėžio“ komandą į priekį, bet būdamas visiškai laisvas iš 4 metrų nuotolio pataikė tiesiai į „Spartaks“ vartininką.

16-ąją mačo minutę po Matheuso Bissi baudos smūgio šeimininkų vartų sargas didelių pastangų dėka kamuolį nukreipė į kampinį.

Dvi puikias progas pirmajame kėlinyje pasižymėti turėjo Eligijus Jankauskas, bet jam pritrūko tikslumo.

37-ąją mačo minutę po „Panevėžio“ gynėjų klaidos šeimininkai išsiveržė į priekį. Po poros minučių „Spartaks“ ekipa turėjo galimybę pelnyti dar vieną įvartį, tačiau šeimininkų komandos žaidėjas smūgiavo netiksliai.

45-ąją rungtynių minutę panevėžiečiai išlygino rezultatą. Jeffrey Sarpongas suklaidęs du Latvijos klubo gynėjus atliko tikslų perdavimą J. Elias, kuris iš 3 metrų nukreipė kamuolį į šeimininkų vartus – 1:1.

Iki pertraukos kamuolio kontrolė akivaizdžiai priklausė „Panevėžio“ futbolininkams, kurie neišnaudojo trijų šimtaprocentinių progų. „Spartaks“ ekipa buvo priversta daugiau gintis, bet iš dviejų sukurtų progų vieną sugebėjo paversti įvarčiu.

58-ąją minutę puikią progą pasižymėti turėjo šeimininkų futbolininkas, bet jis iš geros padėties šovė virš vartų. Po trijų minučių savo komandą išgelbėjo vartininkas Victoras Golas, sugebėjęs atremti itin pavojingą Latvijos klubo žaidėjo smūgį.

88-ąją mačo minutę Pijus Širvys pavojingu smūgiu iš 16 metrų galėjo išplėšti pergalę svečiams, bet „Spartaks“ vartininkas didelių pastangų dėka nukreipė kamuolį į kampinį.

Per likusį laikas rezultatas nepasikeitė. Rungtynės tarp „Spartaks“ ir „Panevėžio“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Susitikimą su „Spartaks“ komanda panevėžiečiai pradėjo tokios sudėties: V. Golas, R. Floro, M. Bissi, J. Januševskis, H. Figueredo, Ch. Kozoronis, T. Eliošius, Elivelto, J. Sarpongas, E. Jankauskas, J. Elias. Antrajame kėlinyje po keitimų aikštėje pasirodė D. Šimkevičius, M. Remeikis, P. Širvys, E. Dzinga, D. Vaičekauskas, Ž. Baguška, I. Kružikas, S. Vasquezas, A. Kapnidis.