LAUKIA IŠVYKA Į KLAIPĖDĄ


Šį sekmadienį Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žais su Klaipėdos „Atlantu“.

Šiuo metu FK „Panevėžys“ po 19 rungtynių savo sąskaitoje turi 20 taškų ir rikiuojasi penktoje turnyro lentelės vietoje. Klaipėdiečiai turi 16 taškų ir užima šeštąją vietą. Iš 16 turimų taškų net 11 uostamiesčio komanda iškovojo rungtyniaudama namuose.

Sekmadienio susitikimas tarp „Atlanto“ ir „Panevėžio“ bus trečioji komandų akistata šių metų Lietuvos A lygos čempionate. Pirmojo rato rungtynes, vykusias Klaipėdoje, „Atlantas“ laimėjo rezultatu 2:1, o antrajame rate panevėžiečiai namuose įveikė varžovus rezultatu 4:1.

Nepaisant to, kad prieš abu Vilniaus klubus klaipėdiečiai iškovojo tik tašką, Viktoro Dobrecovo kariaunos žaidimo kokybė pagerėjo. Panašu, jog per pertrauką sužaistos kontrolinės rungtynės su Lenkijos ekipomis ir naujokai, tarp kurių šią savaitę pasirodė naujas veidas – rumunas Marius Cocirla, pavers Klaipėdos komandą dar pavojingesne varžove. „Atlantui“ rungtynėse su panevėžiečiais negalės padėti veteranas Tadas Labukas ir labai svarbus vidurio saugas Akinjide Idowu.

Rytoj Lietuvos A lygos čempionato rungtynės tarp „Atlanto“ ir „Panevėžio“ komandų Klaipėdos miesto centriniame stadione prasidės 17 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content