Laureatai pasidalino mintimis apie tarpsezonį

Lietuvos čempiono titulą ginsiantis „Panevėžio“ futbolo klubas įpusėjo pasirengimą sezonui ir sužaidė pirmąsias ketverias rungtynes.

Sausį taip pat netrūko ir pozityvių akcentų – strategas Gino Lettieri buvo pripažintas geriausiu 2023 metais Lietuvoje dirbusiu treneriu, Matijus Remeikis – geriausiu šalies jaunuoju žaidėju, o su ekipa atsisveikinęs Pijus Širvys – geriausiu praėjusio sezono „TOPsport A lygos“ futbolininku.

G. Lettieri pasidalino savo mintimis su fk-panevezys.lt svetaine apie gautą apdovanojimą ir vykstantį pasirengimą naujajam sezonui.

„Pirmos trejos kontrolinės rungtynės vyko intensyviu tvarkaraščiu dėl to, jog Liepojoje reikėjo rasti palankią datą abiem pusėms. Esu patenkintas tuo darbu, kurį ten nuveikėme.

Dabar ieškome trijų pozicijų žaidėjų – vidurio gynėjo, kairiojo krašto gynėjo ir vidurio saugo, vadinamojo „aštuntojo“ numerio. Džiaugiamės, kad praėjusiame sezone mūsų klube atsiskleidę žaidėjai gavo geresnius pasiūlymus, visgi, darbo nuo to tikrai nesumažėjo.

Praėjusiais metais pradėjome sezoną gausesnėmis gretomis, tada aktyviausiai ieškojome „dešimtojo“ numerio. Prabėgo trys pasiruošimo savaitės šiemet ir situacija yra kiek kitokia. Ilgai laukėme atsakymo iš Seydinos Keitos, kuris galiausiai nusprendė persikelti į Kuveitą, Pijus Širvys irgi sausio mėnesį sulaukė kito klubo pasiūlymo.

Kita vertus, Kwadwo Asamoah turi potencialo žaisti toje pačioje pozicijoje kaip Sebastianas Rinconas, o Nojui Lukšiui atlikus gerą darbą – irgi būtų tokia pati proga pasirodyti kaip ir Matijui Remeikiui praėjusiame sezone“, – kalbėjo trečią sezoną „Panevėžyje“ dirbantis specialistas.

G. Lettieri dar kartą pasidžiaugė sulauktu įvertinimu, išskirdamas viso štabo ir vadovybės indėlį: „Esu labai laimingas, jog sulaukiau šio apdovanojimo. Noriu padėkoti visiems Lietuvos žmonėms, kurie už mane balsavo ir įvertino mano darbą. Vis dėlto tai ne tik mano darbo rezultatas, prie to prisidėjo visas štabas – Marius Suvaizdis, Dainius Gleveckas, Leo Iparraguirre, Tomas Kačerauskas, Martynas Norvilas ir aš. Klubo valdžia irgi nėra abejinga ir stengiasi kaip tik įmanoma padėti komandai. Malonu, kad žmonės įvertino visų mūsų puikų darbą ir jį priėmė.“

Praėjusiame „TOPsport A lygos“ sezone atsiskleidęs M. Remeikis krauna baterijas naujiems iššūkiams. Alytiškio teigimu, sunkaus darbo dividendai ir itin didelė motyvacija sulaukus įvertinimo leis gerai pasiruošti 2024-ųjų sezonui.

„Pasiruošimas toks pats, kaip ir praėjusiais metais – sunkus. Su kiekviena diena vis geriau, aišku, komanda pavargusi, bet ateityje viskas bus tik į naudą.

Kai būdavo rytinė treniruotė prieš rungtynes, jų metu kojos nebūdavo tokios šviežios. Manau, su laiku priprastume, jei taip būtų dažniau.

Smagu gauti tokį apdovanojimą, jis mane stums tik į priekį. Netrūks motyvacijos įrodyti, kad ne veltui mane išrinko. Emocijos buvo geros“, – teigė saugas.

Penktąsias kontrolines rungtynes „Panevėžys“ žais artėjantį šeštadienį, vasario 3 dieną. Nuo 17 val. „Kauno Žalgirio“ FA manieže įvyks dvikova su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais.

Palikite komentarą

Skip to content