LYDERIUS PASITINKA SUŽEISTAS ŽVĖRIS

„Panevėžio“ futbolo klubas šeštadienį vėl stos į kovą „Optibet A lygoje“ ir sužais 11-ojo turo rungtynes. Dabartiniai čempionato lyderiai antrą kartą šiemet susigrums su „Kauno Žalgiriu“, kurį pirmajame rate po Roko Stanulevičiaus tolimo šūvio įveikė rezultatu 1:0.

Aukštaitijos sostinės komanda su 26 taškais pirmauja čempionate, savo ruožtu, Kauno ekipa po 10 mačų yra surinkusi 9 taškus ir žengia aštunta, tačiau lengvos kovos tikėtis neverta.

Nepaisant to, kad varžovams dėl traumų ilgą laiką nepadės Yuma Suwa ir Shermaras Martina, klube yra ne vienas Lietuvos rinktinės žaidėjas, be to, pastarajame mače su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais aikštėje pasirodė Gratas Sirgėdas.

„Kauno Žalgiris“ šiuo metu yra patyręs tris pralaimėjimus iš eilės, tačiau, anot Jeffrey Sarpongo, tai yra varžovas, kurį būtina visada vertinti rimtai.

Apie savo pasikeitusią poziciją aikštėje ir artimiausias rungtynes fk-panevezys.lt svetainė pasikalbėjo su antrą sezoną klube žaidžiančiu futbolininku iš Nyderlandų.

„Taip, šiuo metu rungtyniauju vidurio saugu. Šioje pozicijoje žaidžiau išties seniai, kai atstovavau „Ajax“ jaunimo komandai, tad žinau, kaip joje rungtyniauti. Žinoma, tas buvo prieš keliolika metų, todėl tokioje situacijoje visada reikia laiko prisitaikyti ir vėl. Esu gana universalus žaidėjas, o su trenerio įžvalgomis ir patarimais prisitaikyti aikštėje sekasi greičiau. Mėgaujuosi tuo ir man tai patinka.

Sezono pradžoje gana sunkiai ieškodavome galimybių susikurti progas, kad jas paverstume įvarčiais. Manau, jog dabar esame labiau vienas prie kito pripratę. Suprantame vienas kitą geriau ir žinome ko tikėtis – tai mums prideda pasitikėjimo ateičiai.

„Kauno Žalgiris“ visada yra sudėtingas varžovas, nepaisant to, kad šiuo metu jų rezultatų atkarpa nėra gera. Tikrai varžovo nenuvertiname ir pasitinkame su pagarba ir susitelkimu. Manau, kad pozityvų rezultatą turėtų užtikrinti intensyvus žaidimas tuo pačiu išlaikant koncentraciją. Kai sugebame tą išlaikyti, mūsų komandos kokybė išsiskiria kitų atžvilgiu“, – apie artimiausią dvikovą kalbėjo J. Sarpongas.

Kauno ir Panevėžio ekipų dvikova įvyks balandžio 30 dieną, šeštadienį. Rungtynės Prezidento Valdo Adamkaus VDU sporto centro stadione prasidės 17 val.

Palikite komentarą

Skip to content