LYGIOSIOS KURIOS ĮKVEPIA!

Lietuvos futbolo federacijos 1-osios lygos 8 turas startavo rungtynėmis Panevėžyje, kur šeimininkų varžovais buvo pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrę Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai, kurie po 7 turų yra turnyrinės lentelės lyderiai. „Šilo“ futbolininkai per septynis turus į varžovų vartus jau yra įmušę 33 įvarčius, o septintajame ture Kretingoje net 7- 1 „sušaudė“ „Minijos“ vienuolikę. Taigi į Panevėžį atvyko lyderiai, pajutę žaidimo tempą ir mušantys varžovams įvarčius. Du svečių futbolininkai varžovų vartininkus yra „nuginklavę“ po 6 kartus. Tai Ričardas Beniušis ir Evaldas Grigaitis. Panevėžiečiams 7 turo rungtynės nebuvo sėkmingos: prarasti taškai ir pralaimėta 0:2 „Vilniaus Vyčiui“. Taigi laukė įdomi kova. Komanda norėjo padovanoti pergalę treneriui Virginijui Liubšiui, neseniai atšventusiam gimtadienį. Nors dažnai, žaisdami su galingais varžovais panevėžiečiai „susispaudžia“ gynyboje ir stengiasi greitai kontratakuoti, šiandien rungtynės prasidėjo kiek kitaip ir pirmas 25 minutes iniciatyva priklausė aikštės šeimininkams. Po Arno Riboko pakelto kampinio varžovų vartininko budrumą pirmasis patikrino komandos kapitonas Mantas Savėnas. Netrukus panevėžiečiai surengė dar vieną ataką, bet perdavimas Povilui Lukšiui buvo pernelyg stiprus ir prie kamuolio pirmasis suskubo varžovų vartininkas Mindaugas Malinauskas. Dar vieną realią progą turėjo Tadas Markevičius, bet panevėžietis šiek tiek stabtelėjo ir varžovų gynėjai suspėjo sustabdyti smūgį į vartus. Netrukus dar vienas bandymas kamuolį perduoti Povilui Lukšiui, bet ir vėl per stipriai. Sužaidus apie 25 min. „atsibudo“ ir „Šilo“ futbolininkai. Į baudos aikštelę smūgiuotą kamuolį mūsiškiai nukreipia į užribį. Dar vienas varžovų bandymas perduoti kamuolį į panevėžiečių baudos aikštelę: šį kartą Audriaus Broko baudos smūgis pernelyg stiprus ir netaiklus. Dar pora svečių žaidėjų pabando atakuoti Mariaus Suvaizdžio ginamus vartus, bet realaus pavojaus nesukelia nei Alfredo Skroblo, nei Evaldo Grigaičio smūgiai. Baigiantis kėliniui savo progos sulaukia svečių snaiperis Ričardas Beniušis. Po pirmo smūgio galva kamuolys skrieja virš vartų, o antrąjį smūgį atremia Marius Suvaizdis. Baigiantis pirmam kėliniui Tado Markevičiaus smūgiuotą kamuolį varžovų vartininkas nukreipia į kampinį ir pirmasis kėlinys baigiasi taikiai, 0:0. Antrasis kėlinys prasideda pavojingu varžovų smūgiu į apatinį Mariaus Suvaizdžio ginamų vartų kampą, bet ir šį kartą mūsų vartų sargas sužaidžia patikimai. Antrame kėlinyje varžovai ima stipriau spausti panevėžiečius ir vienos iš svečių atakų metu mūsiškiai baudos aikštelėje sužaidžia ranka. 11 metrų baudinys. Jo smūgiuoti ateina varžovų komandos vartininkas Mindaugas Malinauskas, kuriam panevėžiečiai turi padėkoti už smūgį virš vartų…. Nors antrame kėlinyje panevėžiečiai labiau rūpinosi savo vartų saugumu, vis dėlto ir panevėžiečiai kelis kartus privertė sunerimti varžovus. Po Manto Savėno pakelto kampinio mūsiškiai smūgiuoja virš varžovų vartų, o netrukus prasiveržęs Tadas Markevičius kamuolį smūgiuoja netaikliai. Nors progų turėjo abi komandos, rungtynės baigėsi be įvarčių. Ir nors žiūrovai šiame susitikime nepamatė įvarčių, rungtynės turėjo patikti daugeliui- graži, įtempta kova, lygiaverčiai varžovai. 9 turo rungtynes panevėžiečiai žais išvykoje gegužės 21 d., o jų varžovais bus Telšių „Džiugo“ futbolininkai. Namų aikštėje panevėžiečius pamatysime gegužės 27 d., kuomet jėgas teks išbandyti su Vilniaus „Žalgiriu B“.