Nepasinaudota puikiais šansais

Futbolo klubas „Panevėžys“ intensyvią atkarpą „Optibet A lygoje“ pradėjo dvikova su Alytaus DFK „Dainava“. 8-ojo turo mače namuose panevėžiečiai su dzūkais sužaidė be įvarčių – 0:0.

Po šių lygiųjų Aukštaitijos sostinės komanda turi 20 taškų.

Pirmame kėlinyje abi komandos itin pavojingų epizodų nesukūrė. Vytautas Černiauskas susitvarkė su pora varžovų smūgių į vartų plotą, o šeimininkų bandymai atakuoti standartinių padėčių metu buvo netikslūs.

Po pertraukos „Panevėžys“ ilgiau kontroliavo kamuolį, bet vėl buvo susikurta galimybė standartinės padėties metu – Linas Klimavičius galva mušė pro šalį. 70-ąją minutę panevėžiečiai turėjo geriausią progą, kai po keitimo aikštėje pasirodžiusio Noelio Mbo smūgį atrėmė Vincentas Šarkauskas.

„Dainava“ irgi ne sykį buvo arti įvarčio. Tolimą šūvį atrėmė V. Šarkauskas, kartą standartinės padėties metu galva smūgiuotas kamuolys skriejo greta virpsto.

80-ąją minutę nuo panevėžiečių du kartus nusisuko sėkmė. Ariagneris Smithas iš geros padėties sukirto kamuolį į virpstą, netrukus po Jeffrey Sarpongo tolimo šūvio oponentus nuo įvarčio išgelbėjo skersinis, taip pat puikios progos neišnaudojo Seydina Keita.

Atsikvėpti nėra kada: artėjantį trečiadienį, balandžio 19 dieną, panevėžiečiai keliaus į Telšius ir ten žais 9-ojo turo rungtynes. Mačas su vietos „Džiugu“ „Ateities“ progimnazijos stadione prasidės nuo 18 val.