Nesėkminga baudinių serija pusfinalyje

„Panevėžio“ futbolo klubui nepavyko trečius metus iš eilės prasibrauti į „Hegelmann LFF taurės“ finalą. Pusfinalio rungtynėse svečiuose panevėžiečiai grūmėsi su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais – po 120 minučių dvikova baigėsi rezultatu 0:0, tačiau baudinių seriją 4:3 laimėjo šeimininkai.

Spalio 16 dieną „Hegelmann“ futbolininkai finale susigrums su Vilniaus „Žalgiriu“.

Pirmosiomis kėlinio minutėmis aktyvesni buvo šeimininkai, kurie aštriai atakuodavo standartinių padėčių metu – būtent tada smūgiais galva išsiskyrė Vilius Armanavičius ir Samuelis Odeoyibo. Kiek vėliau veiksmas persikėlė ir į „Hegelmann“ ekipos pusę.

„Panevėžys“ be pakeltų kampinių išsiskyrė dviem stipriais tolimais smūgiais, kuriuos atliko Jeffrey Sarpongas. Tiesa, tiek vienoje, tiek kitoje situacijoje Kauno rajono klubo vartininkas Rodrigo Josviaki sugavo kamuolį.

Po pertraukos sykį pavojingą reidą surengusį Ariagnerį Smithą nuslopino R. Josviaki, savo ruožtu, 81-ąją minutę Rafaelis Broetto už galinės linijos nukreipė aštrų perdavimą, o po to susitvarkė su tolimu Yukiyoshio Karashimos smūgiu. Per pagrindinį akistatos laiką įvarčių nebuvo pelnyta, tad komandos žaidė pratęsimą.

Per pirmą 15 minučių atkarpą Lazaro Sajčičiaus smūgį neutralizavo ant vartų linijos buvęs Seydina Keita, kitoje aikštės pusėje su dar vienu J. Sarpongo tolimu šūviu susitvarkė vartininkas. Antrame pratęsime abi komandos žaidė atsargiai, tad veiksmas persikėlė į baudinių seriją.

Jos metu taikliai smūgiavo Jovanas Čadženovičius, Ulysse Diallo bei Linas Klimavičius, tačiau Elivelto ir Pijaus Širvio smūgius atrėmė R. Josviaki. Varžovų gretose baudinio nerealizavo Ibrahimas Olaosebikanas, visgi, V. Armanavičiaus smūgis išplėšė pergalę.

Šią savaitę „Panevėžys“ „Optibet A lygoje“ sužais 32-ojo turo rungtynes. Artėjantį sekmadienį, spalio 9 dieną, nuo 20 val. panevėžiečiai Gargžduose varžysis su vietos „Banga“.