„Panevėžyje“ – buvęs „Barcelona“ klubo auklėtinis

Netrukus naująjį sezoną pradėsiantis „Panevėžio“ futbolo klubas dar labiau papildė saugų grandį. Prie Lietuvos čempionų prisijungė 24-erių Lucas de Vega, su kuriuo pasiektas dvejus metus galiosiantis susitarimas.

Brazilijoje gimęs futbolininkas paauglystėje atvyko į Ispaniją ir ilgus metus tobulėjo „Barcelona“ klubo struktūroje. L. de Vega atstovavo jaunimo komandoms bei „Barcelona B“ ekipai, kuri tuo metu varžėsi trečioje pagal pajėgumą Ispanijos lygoje.

Brazilijos ir Ispanijos pilietybes turintis „Panevėžio“ naujokas buvo skolinamas „Cartagena“ klubui, o 2022 metais persikėlė į Maljorkos saloje įsikūrusią „Atletico Baleares“ komandą, kuri ir buvo pastaroji prieš atvykstant į Lietuvą.

„Manau, tai yra geras projektas, man patinka ši komanda. Turime gerų žaidėjų, kurie praėjusiais metais buvo tapę čempionais. Turime potencialo kovoti Europos varžybose.

Sieksiu padėti komandai pasiekti išsikeltas užduotis – vėl laimėti lygą ir sėkmingai pasirodyti tarptautinėse varžybose“, – fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo L. de Vega.

Paskutinį kontrolinį mačą „Panevėžys“ žais artėjantį šeštadienį, vasario 17 dieną. Dvikovos su FA „Šiauliai“ pradžia Marijampolės futbolo arenos manieže – 14 val.

Palikite komentarą

Skip to content