„PANEVĖŽYS“ IŠSIGELBĖJO PER TEISĖJO PRIDĖTĄ LAIKĄ

Mantas Jankevičius

„Panevėžio“ futbolininkai ketvirtajame ture, išvykoje, tik per teisėjo pridėtą laiką sugebėjo išplėšti lygiąsias prieš Kauno „Stumbro B“ ekipą – 1:1 (0:0).

Pirmąsias dešimt pirmojo kėlinio minučių aktyvesni buvo šeimininkai, tačiau vėliau komandų žaidimas išsilygino.

4-ą rungtynių minutę neblogą progą turėjo šeimininkai.  Pirmąjį kauniečių smūgį sugėrė baudos aikštelėje buvęs Ž.Banys, o antruoju bandymu smūgiuotas kamuolys atsidūrė M.Suvaizdžio rankose.

Pirmą kartą šeimininkų vartininkas buvo priverstas gaudyti kamuolį 14-ąją rungtynių minutę, kai į vartus smūgiavo E.Grygorenko.

19-ąją minutę „Stumbro B“ futbolininkai sukūrė dar vieną neblogą epizodą. Ilgo perdavimo sulaukęs puolėjas išbėgo prieš M.Suvaizdį, tačiau panevėžiečių vartininkas smūgiuotą kamuolį sugebėjo nukreipti už galinės vartų linijos.

21-ą minutę rimtesnę progą pavyko sukurti E.Grygorenko. Prasiveržęs pro kelis varžovų gynėjus legionierius bandė pasiųsti kamuolį į vartus, tačiau į smūgį reagavo „Stumbro B“ vartininkas, kuris kamuolį nukreipė už galinės linijos. Po šio epizodo „Panevėžio“ futbolininkai kėlė net du kampinius iš eilės, tačiau sukurti kažko pavojingo nepavyko.

32-ąją minutę baudos smūgį bandė realizuoti M.Savėnas, tačiau ganėtinai silpnai smūgiuotas kamuolys atsidūrė vartininko rankose. 34-ą minutę beveik iš tos pačios aikštės vietos dar vieną baudos smūgį stojo realizuoti M.Savėnas, bet identiška situacija ir kamuolys vartininko rankose.

Antrojo kėlinio pradžioje tiek viena tiek kita komanda buvo sukūrusi kelis epizodus, bet visi smūgiuoti kamuoliai skrisdavo virš vartų.

64-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Visai šalia savo baudos aikštelės prasižengė D.Petrauskas. Prie kamuolio stojo „Stumbro B“ saugas Erikas Skripkinas, kuris tiksliu smūgiu nuginklavo M.Suvaizdį – 1:0.

66-ąją minutę „Panevėžio“ futbolininkams bandant pradėti ataką buvo šiurkščiai prasižengta prieš M.Savėną. Po šios pražangos įvyko susistumdymas,o geltona kortelė buvo nubaustas V.Armalis.

72-ąją minutę kaip jau įprastą iš toli smūgiuodamas vartininko budrumą bandė patikrinti Ž.Banys, tačiau smūgis buvo pro šalį.

Jau per pridėtą rungtynių laiką „Panevėžio“ futbolininkams pavyko išsigelbėti iš nepavydėtino situacijos. Savo pirmąjį įvartį šiame sezone pelno E.Grygorenko, kuris po kampinio tiksliu smūgiu galva nuginklavo varžovų vartininką – 1:1.

Kauno „Stumbras B“ – Panevėžio „Panevėžys“ 1:1 (0:0).

LFF I lyga IV turas, Kaunas

65` [1:0] Erikas Skripkinas

90` [1:1] Eduard Grygorenko

„Panevėžio“ sudėtis: M.Suvaizdis, Dž.Petrauskas, T.Rakašius, M.Savėnas(74` Mindaugas Butkus), P.Lukšys, Ž.Banys, T.Markevičius, E.Grygorenko, T.Mitani(78` Justas Gulbinas, C.Atsina(85` Gabrielius Domkus), A.Ribokas.

Kitas rungtynes „Panevėžio“ futbolininkai žais balandžio 23 dieną išvykoje prieš „Pakruojo“ ekipą.