„PANEVĖŽYS“ MAŽUMOJE ĮVEIKĖ „ŽALGIRIS B“ EKIPĄ

Mantas Jankevičius

„Panevėžys“ 22-ojo turo rungtynėse namuose susitiko su „Žalgiris B“ ekipa. Panevėžiečiai beveik visas rungtynes žaidė mažumoje, tačiau sugebėjo išplėšti pergalę  rezultatu – 2:1 (1:0).

Tik prasidėjus rungtynėms panevėžiečiams pavyko sukurti pavojingą epizodą, kurio metu Ronaldo Misiūno smūgiuotas kamuolys pataikė į svečių vartininką.

Ilgai laukti pirmojo rungtynių įvarčio nereikėjo. 8-ąją minutę po Roko Lazdinausko perdavimo Mindaugas Butkus nuginklavo „Žalgirio B“ vartininką – 1:0.

Panevėžiečių džiaugsmą už poros minučių apkartino raudona kortelė, kuri buvo parodyta Domantui Nebilevičiui už smūgį  alkūnę į veidą varžovų žaidėjui.

Išvijus D.Nebilevičių „Žalgiris B“ pradėjo kurti daugiau progų. Po Žilvino Banio klaidos net trys „Žalgirio B“ žaidėjai išėjo prieš M.Suvaizdį, tačiau smūgis virš vartų neleido rezultato sušvelninti.

Nesėkmės panevėžiečių gretose nesibaigė ir po pirmojo kėlinio dėl traumos varžybų tęsti nebegalėjo Rokas Lazdinauskas, kurį pakeitė Tadas Markevičius.

Sužaidus apie dvidešimt minučių antrajame kėlinyje pasižymėti pavyko abejoms ekipoms. 63-ąją minutę „Panevėžio“ pranašumą padidino Rolandas Bilala, kuris po Arno Riboko perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė galva. „Žalgirio B“ ekipai rezultatą sušvelninti pavyko 67-ąją rungtynių minutę, įvartį pelnė Dominyk Kodz – 2:1.

Sušvelninus rezultatą svečiai toliau įnirtingai bandė taisyti situaciją, tačiau gerai žaidę „Panevėžio“ gynėjai neleido antrą kartą svečiams pasižymėti. Svečiams trūko visai nedaug, kad rezultatas būtu lygus, tačiau kamuolį iš tuščių vartų išmušti spėjo Arnas Ribokas.

„Panevėžys“ – Vilniaus „Žalgiris B“ 2:1 (1:0).

LFF I lyga, XXIII turas, Panevėžys.

8`   [1:0] Mindaugas Butkus

63` [2:0] Roland Bilala

67` [2:1] Dominyk Kodz

Įspėjimai: 42` Žilvinas Banys, 61` Mindaugas Butkus, 90` Marius Suvaizdis, 10` Domantas Nebilevičius (raudona kortelė).

„Panevėžio“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Arnas Ribokas, Džiugas Petrauskas, Žilvinas Banys, Ronaldas Misiūnas, Mindaugas Butkus(86` Mantas Savėnas), Rokas Lazdinauskas(46` Tadas ,Markevičius), Domantas Nebilevičius, Ricardo Ferreira(70` Yurii Podo), Roland Bilala(77` Mitani Tsubasa), Daquan Marret King.

Futbolo klubas „Panevėžys“ asociacijos pagrindu įsteigtas 2015 metais, o 2017 metais reorganizuotas į viešąją įstaigą. Komandą iš viso sudaro 27 žaidėjai. Tarp pagrindinių klubo rėmėjų – Panevėžio miesto savivaldybė, dalininkė – bendrovė „Naftėnas“, „Kalnapilio-Tauro“ grupė ir „Panevėžio keliai“. FK „Panevėžys“ – vienintelis futbolo klubas Lietuvoje, turintis savo palaikymo šokėjų komandą.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais šį penktadienį, rugsėjo 15 dieną, išvykoje su Vilniaus „Vyčio“ komanda. Susitikimas LFF stadione prasidės 20 valandą 30 minučių.