„PANEVĖŽYS“ MINIMALIU REZULTATU ĮVEIKĖ „UTENĮ B“

Mantas Jankevičius

„Panevėžio“ futbolininkai dvidešimt pirmojo turo rungtynėse namuose susitiko su „Utenis B“ ekipa, kurią įveikė minimaliu rezultatu – 1:0 (1:0).

Abi ekipos labai aktyviai pradėjo šias rungtynės, per pirmąsias penkias minutes buvo atlikti buvo atlikti keli smūgiai į vartų plotą.

11-ąją rungtynių minutę kuriozinio įvarčio vos neįmušė A.Ribokas. „Panevėžio“ gynėjas mėgino kamuolį perduoti komandos draugui, tačiau kamuolys „nusipjovė“ ir pataikė į „Utenio B“ vartų skersinį, prie atšokusio kamuolio suskubo M.Butkus, tačiau jo bandymas išvesti savo komandą į priekį buvo nesėkmingas.

15-ąją minutę labai neužtikrintai sužaidė „Panevėžio“ vartininkas M.Suvaizdis. Varžovų atakos metu M.Suvaizdis paliko vartus bandydamas gaudyti kamuolį, tačiau bandymas buvo nesėkmingas ir kamuolys praslydo vartininkui tarp kojų. „Utenio B“ žaidėjas S.Magwaza buvo įsitikinęs, kad kamuolys „Panevėžio“ vartininko rankose, todėl nepastebėjo, kad kamuolys po vartininko klaidos rieda į tuščius vartus, riedantį kamuolį į užribį spėjo išmušti Y.Podo.

Po šių epizodų komandos pradėjo žaisti dar aktyvesnį futbolą. Ypatingai daug smūgių į vartų plotą atliko „Panevėžys“, tačiau puikiai žaidęs svečių vartininkas savo komandą nuolat gelbėdavo.

38-ąją minutę svečiai kaip reikiant užgulė „Panevėžio“ vartus. Bandydamas kamuolį išsmūgiuoti iš savo baudos aikštelės D.Nebilevičius vos kamuolio nenukreipė į M.Suvaizdžio ginamus vartus. Po šio epizodo „Utenis B“ toliau įnirtingai bandė pralaužti „Panevėžio“ gynyba, tačiau  užtikrintai sužaidė M.Suvaizdis, kuris keletą kartų kamuolį buvo priverstas kamuolį gaudyti.

Galiausiai 43-ąją rungtynių minutę krito pirmasis ir kaip vėliau paaiškėjo vienintelis šių rungtynių įvartis. Kiek nesėkmingai R.Misiūnui pakėlus kampinį, kamuolys baudos aikštelėje praskriejo žaidėjams pro kojas, kilusiu chaosu pasinaudojo E.Tamulevičius, kuris nukreipė kamuolį į svečių vartus – 1:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui vėl aktyviai atakuoti savo varžovus pradėjo panevėžiečiai. Neblogą progą turėjo E.Tamulevičius, tačiau smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Kėlinio eigoje šiek tiek aktyviau pradėjo žaisti „Utenis B“ ir vis dažniau darbuotis buvo priverstas M.Suvaizdis. Svečiai du kartus bandė patikrinti M.Suvaizdžio budrumą iš toli, vieno bandymo metu kamuolys pataikė į skersinį, antrojo bandymo metu M.Suvaizdis kamuolį nukreipė už galinės vartų linijos.

Įpusėjus antrajam kėliniui pavojingų epizodų gausa „Panevėžys“ nebegalėjo pasigirti, bandymai dažnai užsibaigdavo smūgiais virš varžovų vartų.  Tuo tarpu „Utenis B“ dėjo visas pastangas, jog rezultatą išlygintu, tačiau daugelis bandymų taip pat nebuvo sėkmingi, taip pat pavojų ne kartą likvidavo M.Suvaizdis.

Panevėžio „Panevėžys“  – Utenos „Utenis B“ 1:0 (0:0).

43` [1:0] Edvardas Tamulevičius

Įspėjimai: 44` Domantas Nebilevičius, 53` Ronaldas Misiūnas, 54` Roland Bilala,

„Panevėžio“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Džiugas Petrauskas, Domantas Nebilevičius, Žilvinas Banys, Yurii Podo, Ronaldas Misiūnas, Daquan King, Roland Bilala(66` Rokas Lazdinauskas), Edvardas Tamulevičius(90` Ignas Pūžė), Mindaugas Butkus, Arnas Ribokas(72` Mitani Tsubasa).

Kitas LFF Pirmos lygos rungtynes FK „Panevėžys“ žais išvykoje šį trečiadienį, rugpjūčio 23 dieną, Gargžduose prieš „Bangos“ komandą. Susitikimas prieš LFF pirmos lygos lyderę Gargždų miesto stadione prasidės 20 valandą.

Futbolo klubas „Panevėžys“ asociacijos pagrindu įsteigtas 2015 metais, o 2017 metais reorganizuotas į viešąją įstaigą. Komandą iš viso sudaro 27 žaidėjai. Tarp pagrindinių klubo rėmėjų – Panevėžio miesto savivaldybė, dalininkė – bendrovė „Naftėnas“, „Kalnapilio-Tauro“ grupė ir „Panevėžio keliai“. FK „Panevėžys“ – vienintelis futbolo klubas Lietuvoje, turintis savo palaikymo šokėjų komandą.