„PANEVĖŽYS“ PALANGOJE PATYRĖ PRALAIMĖJIMĄ

Mantas Jankevičius

Keturiolikto turo rungtynėse „Panevėžys“ išvykoje susitiko su „Palangos“ ekipa, kuriai nusileido minimaliu rezultatu -1:0 (1:0).

Pirmajame kėlinyje „Panevėžio“ futbolininkai turėjo ganėtinai nemažai progų, tačiau jų realizuoti niekaip nepavykdavo.

Nuo pat rungtynių pradžios „Panevėžio“ žaidėjai užgulė „Palangos“ vartus. 9-ąją rungtynių minutę vienas prieš varžovų vartininką iššoko T.Markevičius, tačiau jo smūgis buvo per silpnas ir vartininkui problemų tai nesukėlė. Dar po minutės E.Tamulevičius išvedė E.Grygorenko vieną prieš vartininką, tačiau ir vėl „Palangos“ vartininkas A.Tcvetkov gelbėjo savo komandą.

Nesužaidus nei pusę pirmojo kėlinio teko atlikti priverstinį keitimą, traumą patyrė Gabrielius Domkus, aikštėje vietoje jo pasirodė Arnas Jurevičius.

Kėlinio eigoje panevėžiečiai ne kartą buvo įsiveržę į „Palangos“ baudos aikštelę, tačiau tiksliai smūgiuoti nepavykdavo. Verta paminėti aktyviai žaidusį E.Grygorenko, kuris dar kelis kartus buvo atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką, tačiau jam niekaip nepavyko nuginkluoti „Palangos“ vartų sargo.

Pirmasis ir vienintelis rungtynių įvartis krito jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Po ilgo perdavimo iš aikštės vidurio, šeimininkų komandos žaidėjas pasileido kairiu aikštės kraštu ir prasiveržė į „Panevėžio“ baudos aikštelę, ten  perdavimo laukė R.Petrikas, kuris nukreipė kamuolį į „Panevėžio“ vartus ir išvedė savo komandą į priekį – 1:0.

Nors antrajame kėlinyje „Panevėžio“ futbolininkai dėjo daug pastangų, kad rezultatą išlygintu, tačiau to padaryti nepavyko.

Jau per pridėtą laiką „Panevėžio“ puolėjui V.Giedraičiui pavyko pasiųsti kamuolį į varžovų vartus, tačiau šoninis teisėjas užfiksavo nuošalę.

„Palanga“ – „Panevėžys“ 1:0 (1:0)

LFF I lyga, XIV turas, Palanga

45` [1:0] Rokas Petrikas

„Panevėžio“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Mantas Savėnas, Andrius Arlauskas(Ronaldas Misiūnas), Džiugas Petrauskas(Vilius Giedraitis), Povilas Lukšys, Tadas Markevičius(Charles Buaku Atsina), Tomas Rakašius, Gabrielius Domkus(Arnas Jurevičius), Edvardas Tamulevičius, Eduard Grygorenko, Mitani Tsubasa.

Įspėjimai: 14` Povilas Lukšys, 55` Eduard Grygorenko, 72` Mantas Savėnas.

Futbolo klubas „Panevėžys“ asociacijos pagrindu įsteigtas 2015 metais, o 2017 metais reorganizuotas į viešąją įstaigą. Komandą iš viso sudaro 27 žaidėjai. Tarp pagrindinių klubo rėmėjų – Panevėžio miesto savivaldybė, dalininkė – bendrovė „Naftėnas“, „Kalnapilio-Tauro“ grupė ir „Panevėžio keliai“. FK „Panevėžys“ – vienintelis futbolo klubas Lietuvoje, turintis savo palaikymo šokėjų komandą.