„PANEVĖŽYS“ PATYRĖ ANTRĄ PRALAIMĖJIMĄ PIRMOS LYGOS PIRMENYBĖSE

Mantas Jankevičius

„Panevėžio“ futbolininkai septintame pirmos lygos ture, namuose, susitiko su Gargždų „Bangos“ ekipa, kuriai nusileido minimaliu rezultatu – 0:1.

Tik prasidėjus rungtynėms abi komandos nevengė kontakto, todėl teisėjas keletą kartų buvo priverstas fiksuoti pražangas.

Jau 4-ą rungtynių minutę galėjo kristi įvartis į šeimininkų vartus, tačiau savo pareigas puikiai atliko M.Suvaizdis.

Jau kitos atakos metu progą turėjo panevėžiečiai. Vaidas Kavaliauskas prižiūrimas varžovų gynėjo sugebėjo įsiveržti į baudos aikštelę, tačiau įveikti vartininko nepavyko, nes kamuolys skriejo tiesiai į jį.

12-ą rungtynių minutę netoli „Bangos“ baudos aikštelės buvo prasižengta prieš M.Savėną, po baudos smūgio kamuolys atšoko V.Kavaliauskui, kuris bandė nuginkluoti vartininką, tačiau po rikošeto kamuolys atsidūrė vartininko rankose.

19-ąją minutę neblogą progą turėjo T.Markevičius, kuris sulaukęs perdavimo iš M.Savėno prasiveržė į baudos aikštelę, tačiau smūgiuotas kamuolys skrido pro šalį.

Sužaidus dar apie dvi minutes gaisras kilo prie „Panevėžio“ vartų, be priežiūros buvo paliktas G.Žukauskas, pastarasis smūgiavo galva, tačiau dar kartą užtikrintai sužaidė M.Suvaizdis ir kamuolys atsidūrė jo rankose. Kėlinio viduryje vis daugiau darbo atsirasdavo M.Suvaizdžiui. 28-ą minutę svečių žaidėjas bandė iš toli nuginkluoti „Panevėžio“ vartininką, tačiau M.Suvaizdis sugebėjo stipriai smūgiuotą kamuolį išmušti virš vartų. Nors svečiai uždirbo kampinį, tačiau pavojingo epizodo sukurti nepavyko.

37-ą minutę progą turėjo visai šalia vartų atsidūręs T.Markevičius, taiču nuginkluoti vartininko jam nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje abi ekipos pradėjo žaisti aktyviau. 52-ąją rungtynių minutę į baudos aikštelę įsiveržė M.Savėnas, kuris bandė smūgiuoti iš aštraus kampo, tačiau smūgiuotas kamuolys tiesiog praskriejo pro baudos aikštelę ir išlėkė už galinės vartų linijos

55-ą minutę dar kartą savo meistriškumą buvo priverstas pademonstruoti M.Suvaizdis.  Po kampinio kamuolys nusileido prie „Bangos“ žaidėjo Š.Skulskio, šis smūgiavo į vartus tačiau kamuolys atsidūrę „Panevėžio“ vartų sargo rankose.

58-ą minutę geltona kortele baudžiamas G.Domkus.

60-ąją rungtynių minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Po perdavimo iš krašto kamuolys atsidūrę pas be priežiūros baudos aikštelėje paliktą M.Kura, šio smūgis buvo tikslus, Gargždų „Banga“ priekyje – 0:1.

62-ą minutę keitimas „Panevėžio“ komandoje aikštėje pasirodo C.Atsina, kuris keičia Dž.Petrauską.

65-ą minutę dar vienas keitimas šeimininkų komandoje, aikštėje pasirodo T.Mitani, šis keičia V.Kavaliauską.

68-ąją rungtynių minutę krito įvartis į „Bangos“ vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę, po šio teisėjo sprendimo komandos kapitonas M.Savėnas buvo nepatenkintas ir už kalbas su šoniniu arbitru buvo nubaustas geltona kortele.

81-ą minutę po A.Riboko perdavimo puikią progą pasižymėti turėjo C.Atsina, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Per likusias rungtynių minutes panevėžiečiai dar bandė pelnyti įvartį, tačiau bandymai rezultato nedavė ir tai lėmė, kad šiame sezone patirtas antras pralaimėjimas.

Panevėžio „Panevėžys“  – Gargždų „Banga“ 0:1 (0:0).

LFF I lyga VII turas,  Panevėžys

60` [0:1] Mikas Kura

„Panevėžio“ sudėtis: M.Suvaizdis, Dž. Petrauskas(62` C.Atsina), T.Rakašius, M.Savėnas, P.Lukšys, Ž.Banys, T.Markevičius, G.Domkus, V.Kavaliauskas(65` T.Mitani), A.Jurevičius, A.Ribokas.