„PANEVĖŽYS“ PATYRĖ PIRMĄJĮ PRALAIMĖJIMĄ ŠIAME SEZONE.

Mantas Jankevičius

„Panevėžio“ futbolininkai šį sekmadienį išvykoje susitiko su „Pakruojo“ komanda.  Kaip įprasta šį sezoną „Panevėžio“ futbolininkams, galutinis rungtynių rezultatas sprendėsi per pridėtą teisėjo laiką. Šįkart fortūna nusisuko nuo „Panevėžio“ komandos  ir įvartis per pridėtą laiką krito į M.Suvaizdžio ginamus vartus 2:1 (0:1).

Rungtynių pradžioje truputi aktyvesni buvo „Panevėžio“ futbolininkai. 6-ąją minutę po A. Riboko įžaistos standartinės situacijos galva smūgiuoti bandė T.Markevičius, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

19-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Kamuolio sulaukęs T.Markevičius kairėje aikštės pusėje įsiveržė į baudos aikštelę ir smūgių pažemę į kairįjį vartų kampą nuginklavo „Pakruojo“ vartininką – 0:1.

Po įmušto įvarčio „Panevėžio“ žaidėjai žaidimo braižo nekeitė, o ir toliau bandė kurti progas. 23-ąją minutę neblogą progą turėjo E.Grygorenko, tačiau smūgiui sutrukdė „Pakruojo“ gynėjas.

Panevėžiečiai galėjo rezultatą padvigubinti 28-ą rungtynių minutę. „Pakruojo“ vartininkas nepagavo kamuolio,  prie jo suskubęs M.Butkus smūgiavo kamuolį, tačiau pataikė tiesiai į vartininką.

35-ą rungtynių minutę kilo gaisras prie „Panevėžio“ vartų. Po įžaisto kampinio pirmąjį varžovų smūgį sugėrė „Panevėžio“ gynėjai, į sekantį „Pakruojo“ žaidėjų smūgį jau reagavo M.Suvaizdis, kuris kamuolį atmušė savo gynėjams, o šie pavojų likvidavo.

Prasidėjus antrajame kėliniui „Panevėžys“ uždirbo baudos smūgį. Progos realizuoti stojo M.Savėnas, tačiau smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

55-ąją minutę iš aštraus kampo smūgiavo E.Grygorenko, tačiau kamuolys skriejo pro šalį.

64-ąją minutę dar vieną puikią progą turėjo M.Butkus, kuris atsidūrė vienas prieš varžovų vartininką, tačiau šįkart smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Galiausiai 85-ąją minutę „Pakruojo“ futbolininkai sugebėjo pralaužti „Panevėžio“ gynybą ir rezultatą išlyginti – 1:1.

Rungtynės šiuo įvarčiu nesibaigė, nes tiek vieną tiek kita ekipa bandė persverti rezultatą.

Kaip įprasta šį sezoną per teisėjo pridėtą laiką, „Panevėžio“ rungtynėse krenta įvarčiai, tačiau šįkart įvartis krito į „Panevėžio“ vartus, į kontrataką pasileidę „Pakruojo“ žaidėjai sugebėjo antrą kartą šiose rungtynėse nuginkluoti M.Suvaizdį – 2:1.

Teisėjo švilpukas skelbia rungtynių pabaigą. Pirmąjį sezono pralaimėjimą rezultatu – 1:2 patyrė „Panevėžys“.

„Panevėžio“ sudėtis: M.Suvaizdis, Dž.Petrauskas, T.Rakašius, M.Savėnas, P.Lukšys, Ž.Banys, T.Markevičius, E.Grygorenko, T.Mitani, M.Butkus, A.Ribokas.