„Panevėžys“ – pirmą kartą Lietuvos čempionas!

Futbolo klubas „Panevėžys“ savo trofėjų kolekciją papildė pirmuoju „Optibet A lygos“ titulu. Gino Lettieri treniruojama komanda 34-ajame ture svečiuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais.

Aukštaitijos sostinės ekipa turi 81 tašką ir 2-oje vietoje žengiančiam Vilniaus „Žalgiriui“ tapo nepavejama.

Pirmasis kėlinys pavojingais epizodais nepasižymėjo. Porą varžovų smūgių atrėmė Vytautas Černiauskas, sykį į tolimąjį vartų kampą mušė Sebastianas Rinconas.

Pirmosios 15 minučių antrame kėlinyje priklausė svečiams. Kasparas Dubra smūgiu galva nukreipė kamuolį virš skersinio, 59-ąją minutę su Jovano Čadženovičiaus bandymu susitvarkė „Hegelmann“ ekipos vartininkas.

Daugiau negu pusvalandį vyko daug kovos aikštės viduryje, tiesa, paskutinėmis minutėmis Kauno rajono klubas surengė šturmą. Michaelas Thuique galva mušė virš vartų, Giedriaus Matulevičiaus spirtą kamuolį sugavo V. Černiauskas.

Panevėžiečiams iki sezono pabaigos liko sužaisti keturis mačus. Artimiausia dvikova įvyks spalio 25 dieną, trečiadienį, atidėtose 30-ojo turo rungtynėse „Panevėžys“ Dariaus ir Girėno stadione nuo 18.30 val. susigrums su „Kauno Žalgiriu“.