„PANEVĖŽYS“ PIRMAJAME LFF TAURĖS ETAPE IŠVYKOJE ĮVEIKĖ ŠIAULIŲ „JUVENTA 99“ EKIPĄ.

Mantas Jankevičius

Šiose rungtynėse „Panevėžio“ treneriai nusprendė leisti jėgas išbandyti jauniesiems ekipos žaidėjams. Nors jaunieji žaidėjai įdėjo daug pastangų ir epizodų buvo sukurta nemažai, tačiau patirties stoka lėmė pergalę minimaliu skirtumu – 1:0.

Jau antrąją rungtynių minutę „Panevėžio“ futbolininkai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau perdavimu iš dešinio aikštės krašto nepasinaudojo R.Lazdinauskas.

20-ąją rungtynių minutę panevėžiečiai kėlė du kampinius iš eilės, tačiau abiejose situacijose nieko pavojingo išpešti nepavyko.

Kėlinio viduryje pavojingomis progomis ekipos nepasižymėjo, tačiau didžiąją laiko dalį kamuolys praleido „Juventa 99“ komandos aikštės pusėje.

Kėlinio pabaigoje „Panevėžio“ futbolininkai bandė žaisti perdavimais iš krašto, dažnai atakas organizuodavo E.Grygorenko.

Po pertraukos į aikštę grįžę „Panevėžio“ futbolininkai buvo nusiteikę kiek rimčiau. Jau 52-ąją minutę galėjo kristi įvartis, tačiau panevėžiečių smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą, o vėliau smūgis galva skriejo virš vartų.

57-ąją minutę dar kartą pavojingą epizodą sukūrė E.Grygorenko, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

60-ą minutę po Y.Podo perdavimo neblogą progą turėjo T.Mitani, tačiau smūgis nebuvo tikslus.

Galiausiai 75-ą rungtynių minutę, po kampinio buvo pralaužta „Juventa 99“ gynyba. Galva įvartį muša T.Rakašius – 1:0.

Po pelnyto įvarčio „Panevėžio“ futbolininkai gynyboje neužsidarė, o ir toliau bandė mušti įvarčius. 83-ą minutę į virpstą pataikė E.Grygorenko.

Jau per pridėtą teisėjo laiką vienas prieš vartininką buvo išbėgęs Rigobert Song, tačiau nuginkluoti varžovų vartininko nepavyko.

„Panevėžio“ sudėtis: M.Suvaizdis, A.Rakašius (T. Rakašius), A.Jurevičius, Y.Podo, G.Domkus, A.Arlauskas (T.Mitani), V.Kavaliauskas (J.Gulbinas), R.Lazdinauskas (V.Giedraitis), R.Misiūnas, E.Grygorenko (R.Songas), M.Butkus.

Palikite komentarą

Skip to content