„PANEVĖŽYS“ SU „DAINAVA“ PASIDALINO PO TAŠKĄ

LFF I lygos rungtynės tarp „Panevėžio“ ir Alytaus „Dainavos“ komandų nugalėtojo neišaiškino. Susitikimas baigėsi taikiai 1:1 (0:1).

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo svečiai ir panevėžiečių vartininkas Marius Suvaizdis du kartus gelbėjo savo komandą. Aikštės šeimininkai kūrė pavojingus momentus prie svečių vartų po kampinių, bet „Dainavos“ vartininkas ir gynėjai sugebėjo apginti savo tvirtovę.  Puikią progą išsiveržti į priekį „Panevėžio“ komanda turėjo 25-ąją mačo minutę, Po Pauliaus Janušausko perdavimo Danqanas Kingas iš kelių metrų nepataikė į varžovų vartus. Jau po minutės svečiai surengė išpuolį ir pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Iki pertraukos įsiminė pavojingi P. Janušausko ir Edvardo Tamulevičiaus smūgiai, bet rezultato panevėžiečiams išlyginti nepavyko. Dar kartą po pavojingo svečių išpuolio savo vartus gelbėjo „Panevėžio“ vartininkas M. Suvaizdis.

Antrajame kėlinyje šeimininkai apgulė svečių vartus.  57-ąją susitikimo minutę po Vyto Gašpuičio  tikslaus smūgio šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. Įmušę įvartį panevėžiečiai nemažino apsukų ir prispaudė varžovus prie jų vartų. Puikių progų pelnyti įvartį neišnaudojo E. Tamulevičius,  P. Janušauskas ir kiti žaidėjai.  Pačioje mačo pabaigoje po Tado Markevičiaus smūgio galva kamuolys atsimušė į „Dainavos“ vartų virpstą, atšoko atgal į aikštę, bet panevėžiečiai šia dėkinga proga išplėšti pergalę nepasinaudojo. Nors susitikimo teisėjas pridėjo keturias minutes prie pagrindinio laiko, per jas įvarčių nebuvo įmušta. Susitikimas baigėsi taikiai 1:1.

FK „Panevėžys“ šias rungtynes žaidė tokios sudėties: M. Suvaizdis, M. Fridrikas, I, Tsyvilka, M. Butkus (46 min. R. Lazdinauskas), P. Janušauskas, Ž. Banys, J. Skinderis, T. Salamanavičius, E. Tamulevičius (81 min. T. Markevičius), D. Kingas (46 min. A. Karvackis).

Artimiausias LFF I lygos rungtynes FK „Panevėžys“ žais rugpjūčio 19 dieną namuose su Vilniaus „Vyčiu“. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą.