„PANEVĖŽYS“ SUŽAIDĖ LYGIOSIOMIS SU „SŪDUVA“

Šįvakar šalies A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su Marijampolės „Sūduva“. Šis susitikimas baigėsi taikiai 1:1 (1:0).

Iki šio vakaro rungtynių A lygoje „Panevėžys“ buvo pralaimėjęs „Sūduvai“ visus 8 tarpusavio mačus – pernai 5 kartus ir šiemet – 3.

Mačo pradžioje vyko atsargus žaidimas, o abiejų komandų vartininkai daug darbo neturėjo. 15-ąją susitikimo minutę šalies čempionai turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį. „Panevėžio“ gynėjas atliko perdavimą savo komandos vartininkui, bet Rafaelis Broetto, baudos aikštelėje bandydamas suklaidinti varžovą, pažeidė taisykles. Mačo arbitras vartininkui parodė geltoną kortelę ir paskyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus. „Sūduvos“ futbolininkas Josipas Tadičius kamuolį sukirto į „Panevėžio“ vartų skersinį ir nesugebėjo šalies čempionų išvesti į priekį.

Vėliau kamuolį ilgiau kontroliavo marijampoliečiai, bet pavojingų momentų prie „Panevėžio“ vartų jiems sukurti nepavyko.

37-ąąją rungtynių minutę buvo pelnytas pirmasis susitikimo įvartis. Šeimininkus į priekį išvedė savo progą išnaudojęs Elivelto. Per likusį laiką abiejų komandų futbolininkai nesukūrė rimtesnių progų, o poilsio ekipos išėjo „Panevėžiui“ pirmaujant rezultatu 1:0.

Po pertraukos svečiai stengėsi pakeisti rungtynių scenarijų sau palankesne linkme, bet panevėžiečiai sumaniai ir patikimai gynėsi. Vis dėlto, šeimininkams nepavyko išsaugoti esamo rezultato. 66-ąją rungtynių minutę po Semiro Kerlos perdavimo galva taikliai smūgiavo J. Tadičius.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos panevėžiečiai buvo priversti labiau atsitraukti prie savo vartų ir stabdyti šalies čempionų atakas. „Panevėžio“ futbolininkai, pasitaikius progai, stengėsi rengti greitus išpuolius. Nepaisant abiejų ekipų žaidėjų pastangų, rezultatas nepasikeitė iki teisėjo finalinio švilpuko. Susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1.

Pirma kartą per tarpusavio susitikimų istoriją „Panevėžiui“ pavyko atimti taškus iš „Sūduvos“.

Susitikime su šalies čempionais dėl traumų Panevėžio“ komandai negalėjo padėti Paulius Janušauskas, Sebastianas Vasquezas, Jorge Eliasas ir Tomas Salamanavičius.

Rungtynes su „Sūduva“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Lukas Čerkauskas, Vytas Gašpuitis, Justinas Januševskis, Rafaelis Floro, Matheusas Bissi, Ernestas Veliulis, Tautvydas Eliošius (81 min. Kotaro Amemiya), Chrysovalantis Kozoronis, Ignas Kružikas (68 min. Sanjinas Vrebacas), Elivelto.

Šių metų šalies A lygos čempionate reprezentacinei miesto komandai liko sužaisti dar du susitikimus. Spalio 20 dieną „Panevėžys“ išvykoje susitiks su „Riteriais“, o paskutiniąsias čempionato rungtynes spalio 31 dieną namuose žais su „Banga“.

Spalio 17 dieną Hegelmann LFF taurės pusfinalio susitikimo „Panevėžys“ savo aikštėje žais su „Riteriais“. Rungtynės „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content