„PANEVĖŽYS“ SUŽAIDĖ TAIKIAI SU KĖDAINIŲ „NEVĖŽIU“

Mantas Jankevičius

Trečiajame ture „Panevėžio“ futbolo klubas išvykoje susitiko su Kėdainių „Nevėžiu“. Permainingose rungtynėse komandos išsiskyrė taikiai 0:0 ir pasidalino po vieną tašką.

Jau 30-ąją sekundę galėjo kristi įvartis į „Panevėžio“ vartus. M.Suvaizdis palikęs baudos aikštelę bandė išsmūgiuoti kamuolį, jo smūgiuotas kamuolys atsidūrė tiesiai pas „Nevėžio“ žaidėją, kuris iš maždaug keturesdešimt metrų sugebėjo perkelti M.Suvaizdį, kamuolys tikriausiai būtų kritęs į vartus, tačiau vietoje ir laiku atsidūręs P.Lukšys žaisdamas galva išgelbėjo komandą nuo pirmojo įvarčio.

15-ąją minutę įžaidžiant baudos smūgį, griūdamas kamuolį galva smūgiavo M.Savėnas, tačiau smūgis buvo blokuotas.

17-ąją minutę T.Markevičius bandė prasiveržti į „Nevėžio“ baudos aikštelę, vos jam tai padarius puolėjas buvo pargriautas, teisėjas neleistinų veiksmų neužfiksavo, tačiau žaidimas buvo trumpam sustabdytas, kol T.Markevičius pakilo nuo dirbtinės dangos.

Kėlinio viduryje žaidimas buvo labai vangus, komandos bandė sukurti kelias pavojingas atakas, tačiau bandymai vaisių nedavė.

33-ąją minutę kaip jau įprasta šį sezoną, sėkmę iš toli galingu smūgiu bandė Ž.Banys. Šį kartą Ž.Banio smūgiuotas kamuolys į vartus nekrito, tačiau kamuolys atsimušė į vartų virpstą, atakos tęsinio sėkmingai surengti nepavyko, nes „Nevėžio“ gynėjams pavyko susitvarkyti su „Panevėžio“ žaidėjais baudos aikštelėje.

41-ąją minutę gero perdavimo iš M.Tsubasa sulaukė T.Markevičius, kuris būdamas baudos aikštelėje kamuolį smūgiavo galva, smūgis nebuvo visiškai tikslus, tačiau prie kamuolio skubėjo M.Savėnas, šioje situacijoje pirštų galais kamuolį spėjo išmušti „Nevėžio“ vartininkas taip išgelbėdamas savo komandą nuo rimto pavojaus. Po šio epizodo į greitą ataką bandė pasileisti „Nevėžio“ žaidėjai, tačiau to padaryti nepavyko, nes Dž.Petrauskas atvira koja sužaidė prieš savo varžovą, už tai „Panevėžio“ gynėjui buvo parodyta geltona kortelė.

47-ąją minutę, visai šalia baudos aikštelės buvo prasižengta prieš M.Savėną. Kaip įprasta prie kamuolio stojo „Panevėžio“ duetas: M.Savėnas ir A.Ribokas. Šį kartą smūgio kampas buvo patogesnis M.Savėnui, todėl smūgį atliko jis, smūgiuotas kamuolys pataikė į gyvatvorę ir buvo uždirbtas kampinis. Po kampinio „Panevėžio“ futbolininkams nieko pavojingo sukurti nepavyko.

Ko gero pats rimčiausias rungtynių gaisras kilo prie „Panevėžio“ vartų 49-ąją rungtynių minutę. T.Mikuckis baudos aikštelėje sulaukė perdavimo, į jo smūgiuotą kamuolį galva sureagavo M.Suvaizdis, tačiau kamuolys leidosi link kito „Nevėžio“ žaidėjo, tačiau P.Lukšio prižiūrimas žaidėjas kamuolį išmušė už galinės linijos.

59-ąją minutę „Nevėžio“ futbolininkai turėjo dar vieną puikią progą išsiveržti į priekį. D.Gražys antrą kartą šiose rungtynėse turėjo puikią progą tiksliai smūgiuoti į vartus, tačiau galingai smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

75-ą du keitimai „Panevėžio“ sudėtyje. Aikštę paliko V.Kavaliauskas ir E.Grygorenko, vietoje jų aikštėje pasirodo C.Atsina ir G.Domkus.

81-ąją rungtynių minutę pasižymėti galėjo „Panevėžio“ futbolininkai. Po rikošeto C.Atsina kulnu baudos aikštelėje atmetė kamuolį T.Markevičiui. Puolėjas būdamas jau visai šalia vartų, kamuolio pasiųsti į juos nesugebėjo, o pataikė į virpstą.

Jau per pridėtą rungtynių laiką baudos smūgį įžaidinėjo M.Savėnas. Po įžaisto kamuolio „Nevėžio“ komandos vartininkas buvo priverstas parodyti savo meistriškumą, vartininkas kamuolį išmušė visai šalia vartų. Po šios atakos „Nevėžio“ futbolininkai pasileido į greitą ataką, tačiau stabdydamas varžovų žaidimą geltoną kortelę užsidirbo T.Markevičius.

Rungtynių teisėjo švilpukas skelbia rungtynių pabaigą. Komandos išsiskiria taikiai rezultatu – 0:0.

„Panevėžio“ sudėtis: M.Suvaizdis, Dž.Petrauskas, T.Rakašius, M.Savėnas, P.Lukšys, Ž.Banys, T.Markevičius, E.Grygorenko(75` G.Domkus), V.Kavaliauskas(75` C.Atsinas), M.Tsubasa, A.Ribokas.

Sekančias rungtynes „Panevėžys“ žais balandžio 14 dieną išvykoje prieš Kauno „Stumbro  B“ ekipą.