Paskutiniajame mače – proga įsiamžinti su istorine taure

Futbolo klubas „Panevėžys“ šį sekmadienį užbaigs auksinį „Optibet A lygos“ sezoną. 36-ajame ture čempionai namuose priims dėl išlikimo kovojantį Telšių „Džiugą“.

Džiugiečiai savo kraityje turi 24 taškus ir rikiuojasi devinti – 4 pergalės, 12 lygiųjų bei 19 pralaimėjimų per 35-erias rungtynes. Praėjusiame mače „Džiugas“ pademonstravo charakterį, likvidavo dviejų įvarčių deficitą ir sužaidė lygiosiomis 3:3 su FA „Šiauliai“.

Žemaitijos klubas 2 taškais lenkia Vilniaus „Riterius“, kurie paskutiniajame ture žais svečiuose su Marijampolės „Sūduva“.

Tai bus pirmasis mačas savo sirgalių akivaizdoje, kai „Panevėžys“ žais užsitikrinęs čempiono titulą. Su nuo 1945 metais nugalėtojams įteikiama pereinamąja taure, ant kurios išgraviūruoti įrašai su komandų pavadinimais, bus galima įsiamžinti „Aukštaitijos“ stadione. Nuo 1990-ųjų „Panevėžys“ tapo devintuoju „Optibet A lygoje“ triumfavusiu klubu.

Dvikovoje su „Džiugu“ dėl diskvalifikacijos nerungtyniaus puolėjas Ariagneris Smithas, o mintimis apie artimiausią mačą su fk-panevezys.lt svetaine pasidalino pirmą įvartį „Optibet A lygoje“ pelnęs Kwadwo Asamoah.

„Tai buvo geros rungtynės, nes žaidėme prieš komandą, kuri buvo labai kompaktiška ir labai stengiasi išlaikyti kamuolį. Parodėme charakterį ir kovojome iki pabaigos kaip komanda, ką ir darėme visą šį sezoną.

Dėl pergalingo įvarčio dėkoju visai komandai, nes kovojome dėl to iki pabaigos. Asmeniškai – tai gerai mano pasitikėjimui, tačiau svarbiausia yra pergalė.

Sekmadienį bus žaidžiamos paskutinės sezono rungtynės, tad noriu pakviesti visus sirgalius atvykti ir mus palaikyti. Jie buvo su mumis per karštį, lietų, šaltį. Būtų puiku dar kartą pasidžiaugti taure, ypač su tais, kurie nebuvo atvykę į Kauną. Kviečiame atvykti visus aistruolius, jog kartu galėtume užbaigti nuostabius metus“, – kalbėjo futbolininkas iš Ganos.

Paskutinis sezono mačas įvyks lapkričio 12 dieną, sekmadienį. Rungtynės „Aukštaitijos“ stadione startuos nuo 14.55 val.

Palikite komentarą

Skip to content