Pirmasis sezono mačas namuose

Futbolo klubas „Panevėžys“ iki rinktinių pertraukos kovo mėnesį intensyviu grafiku sužais trejas rungtynes. „TOPsport A lygos“ 2-ajame ture panevėžiečiai namuose priims Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Čempionai Lietuvos pirmenybių starte sužaidė lygiosiomis 0:0 su Telšių „Džiugu“, savo ruožtu, alytiškiai 0:1 nusileido Vilniaus „Žalgiriui“, tačiau antrame kėlinyje kėlė varžovams rūpesčių.

Dzūkijos klubas ir toliau yra vedamas į priekį stratego Sergejaus Kuznecovo, komandoje liko daugiau negu tuzinas praėjusio sezono futbolininkų. Tarp naujokų reikia išskirti Igną Kružiką, vilkėjusį „Panevėžio“ marškinėlius 2020–2021 metais bei taip pat du sezonus klube praleidusį Roką Stanulevičių. Pastarasis 1-ajame ture į kovą mestas nebuvo.

Apie pirmąjį sezono mačą namuose su fk-panevezys.lt svetaine mintimis pasidalino Telšiuose po keitimo į kovą mestas Nojus Lukšys.

„Pasiruošimą vertinu tikrai neblogai, gavau daug žaidybinio laiko, keliose rungtynėse pavyko pasižymėti. Pats treniruočių procesas buvo ganėtinai sunkus, neretai prakaitą liedavome manieže, tad sezonui esu pasirengęs puikiai.

„Dainava“ – gerai organizuota komanda, gerai pasiruošusi fiziškai ir yra ypač pavojinga kontratakose. Siekiant pozityvaus rezultato turėsime nenusileisti noru ir kova. Žaisti greitą futbolą, būti atidiems bei neklysti pavojingose zonose, nes ką parodė „Dainavos“ rungtynės prieš „Žalgirį“, tokiais šansais jie puikiai naudojasi – išeina į atakas turėdami labai greitus žaidėjus. Padarę išvadas po praeitų rungtynių sieksime vietinius sirgalius nudžiuginti pirmąja pergale A lygos sezone“, – teigė 19-metis panevėžietis.

Rungtynės „Žemynos“ progimnazijos stadione tarp Panevėžio bei Alytaus ekipų įvyks kovo 10 dieną, sekmadienį. Akistatos pradžia – 15 val.