PO KEITIMO AIKŠTĖJE PASIRODĘS R. MISIŪNAS IŠPLĖŠĖ PERGALĘ „PANEVĖŽIO“ KLUBUI

Mantas Jankevičius

„Panevėžio“ futbolininkai LFF taurės rungtynėse, namuose tiksint paskutinėms rungtynių minutėms įveikė Telšių „Džiugą“ rezultatu – 2:1 ir iškovojo kelialapį į kitą taurės etapą.

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo „Panevėžio“ futbolininkai, kurie bandė kuo greičiau įsiveržti į priekį. 7-ąją rungtynių minutę panevėžiečiai galėjo išsiveržti į priekį po kampinio, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

18-ąją rungtynių minutę po dar vieno kampinio neblogą progą turėjo P.Lukšys, kuris kulnu bandė pasiųsti kamuolį į varžovų vartus, tačiau bandymas nebuvo sėkmingas.

Sužaidus dar dvi minutes krito pirmasis rungtynių įvartis. Tolimo perdavimo sulaukęs E.Grygorenko būdamas visai šalia baudos aikštelės nusprendė viską atlikti pats. E.Grygorenko smūgiu į tolimąjį vartų kampą išvedė „Panevėžio“ ekipą į priekį – 1:0.

Sužaidus dar keletą minučių vėl progą turėjo E.Grygorenko, tačiau šįkart jo smūgiuotas kamuolys pataikė į varžovų vartininką.

Antrojo kėlinio pradžioje aktyvesni buvo svečiai iš Telšių. Prasižengus šalia savo vartų „Panevėžio“ žaidėjai galėjo prisižaisti. Įžaidžiant baudos smūgį „Panevėžio“ gynėjai be priežiūros buvo palikę „Džiugo“ žaidėją, kuris bandė smūgiuoti galva, tačiau jo smūgis nebuvo tikslus.

Kėlinio viduryje panevėžiečiai pradėjo žaisti vis aktyviau. Daugiausiai pavojaus varžovams kėlė E.Grygorenko, kuris ne tik kūrė progas savo komandos draugams, bet taip bandė dar kartą pats nuginkluoti varžovų vartininką.

79-ąją rungtynių minutę „Džiugo“ futbolininkams galiausiai pavyko išlyginti rezultatą. Po pakelto kampinio be priežiūros likęs „Džiugo“ komandos žaidėjas Vitaliy Polyanskyy smūgiu galva lygina rezultatą – 1:1.

Po praleisto įvarčio „Panevėžys“ greitai atliko keitimą, vietoje Andriaus Arlausko aikštėje pasirodė Ronaldas Misiūnas. Jau 88-ąją rungtynių minutę keitimas visiškai pasiteisino. Po E.Tamulevičiaus perdavimo galva,  galingu smūgiu R.Misiūnas nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė savo komandą į priekį – 2:1.

Panevėžio „Panevėžys“ – Telšių „Džiugas“ 2:1 (1:0).

LFF taurė, Panevėžys.

20` [1:0] Eduard Grygorenko

79` [1:1] Vitaliy Polyanskyy

88` [2:1] Ronaldas Misiūnas

Įspėjimai: 61` Tadas Markevičius, 70` Mantas Savėnas, 79` Edvardas Tamulevičius.

„Panevėžio“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Mantas Savėnas, Andrius Arlauskas(81` Ronaldas Misiūnas), Džiugas Petrauskas, Povilas Lukšys, Tadas Markevičius, Žilvinas Banys, Tomas Rakašius, Gabrielius Domkus, Edvardas Tamulevičius, Eduard Grygorenko.

Futbolo klubas „Panevėžys“ asociacijos pagrindu įsteigtas 2015 metais, o 2017 metais reorganizuotas į viešąją įstaigą. Komandą iš viso sudaro 27 žaidėjai. Tarp pagrindinių klubo rėmėjų – Panevėžio miesto savivaldybė, dalininkė – bendrovė „Naftėnas“, „Kalnapilio-Tauro“ grupė ir „Panevėžio keliai“. FK „Panevėžys“ – vienintelis futbolo klubas Lietuvoje, turintis savo palaikymo šokėjų komandą.