PRASIDEDA LABAI INTENSYVI ATKARPA

Futbolo klubas „Panevėžys“ jau greitai pradės vieną iš intensyviausių atkarpų „Optibet A lygoje“ – per dvi savaites sužais net keturis mačus. Pirmasis varžovas – į Panevėžį atvykstanti kovingai nusiteikusi Gargždų „Banga“.

Prieš 9-ąjį turą panevėžiečiai su 20 taškų pirmauja turnyro lentelėje, savo ruožtu, 8 taškus turinti „Banga“ žengia septinta. Tiesa, gargždiškiai atkeliaus po pergalės namuose prieš „Kauno Žalgirį“.

Svečiams nepadės diskvalifikuotas gynėjas Ernestas Stočkūnas bei traumą patyręs Ignas Venckus. „Panevėžio“ gretose šalia sugrįžimo į aikštę jau priartėjo saugas Chrysovalantis Kozoronis, kuris treniruojasi su komanda.

„Panevėžys“ jau yra užsitikrinęs pirmąją vietą po pirmo rato, tačiau prieš 10-ąjį turą gali dar labiau atitrūkti nuo artimiausių varžovų, kurie grumsis tarpusavyje.

Artėjant šeštadienio akistatai, su fk-panevezys.lt svetaine pabendravo ledus pralaužęs ir pirmą įvartį su „Panevėžio“ marškinėliais oficialiame mače įmušęs Nasko Milevas. Anot kovingojo bulgaro, taiklus smūgis jam suteikė daugiau pasitikėjimo.

„Šiauliuose pelniau savo pirmą įvartį atstovaudamas „Panevėžiui“. Žinoma, kiekvienas įvartį įmušęs žaidėjas jaučiasi užtikrinčiau, bet nemanau, kad psichologiškai prieš tai jaučiausi pernelyg prastai.

Pirmose rungtynėse Vilniuje nerealizavau dviejų gerų progų, tačiau tai yra futbolas – tie, kas neklysta ar nedaro klaidų, šio žaidimo nežaidžia. Žinojau, kad ateis tas momentas, kai įmušiu įvartį, nes prasidėjus treniruotei niekada nesustoju, tikėjau, jog anksčiau ar vėliau tas nutiks.

Rungtynėse su „Banga“ turime tik vieną opciją – laimėti. Kitos opcijos nėra“, – pasakojo puolėjas.

Panevėžio ir Gargždų ekipų susidūrimas 9-ajame ture įvyks šeštadienį, balandžio 23 dieną. Dvikovos pradžia „Žemynos“ progimnazijos stadione – 13 val.

Palikite komentarą

Skip to content