Pratęsta sutartis su V. Černiausku

„Optibet A lygos“ čempionas futbolo klubas „Panevėžys“ išsaugojo dar vieną auksinio sezono kalvį. Parašą ant naujos dvejų metų sutarties suraitė vartininkas Vytautas Černiauskas.

Iki 2010 metų su tuometiniu Panevėžio „Ekranu“ Lietuvos čempiono titulus skynęs vartų sargas tą padarė ir pirmame sezone po ilgos pertraukos sugrįžęs į gimtinę. Praėjusiame „Optibet A lygos“ sezone V. Černiauskas sužaidė 35-erias rungtynes bei 4 susitikimus UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose.

Lietuvos čempionate panevėžietis praleido vos 14 įvarčių, net 24 sykius išlaikė vartus „sausus“ bei atrėmė 2 baudinius.

„Šį kartą sprendimą priimti pasilikti nebuvo sunku, nes šio sezono tikslai buvo įgyvendinti ir nesinorėjo palikti jau pradėto darbo. Manau, kad komanda gali dar daugiau ir malonu prisidėti prie viso šio proceso.

Laukia labai sunkus sezonas, nes futbole visada yra sunkiau apginti tai, ką esi padaręs, tad A lygos čempionatas nusimato labai įtemptas. Taip pat vasaros pradžioje galėsime išbandyti savo jėgas pirmą kartą žaisdami Čempionų lygos atrankos varžybose. Klubas mažais žingsneliais, bet vis kyla aukštyn.

Labai tikiuosi, kad šių metų čempionų titulas dar labiau padės klubui tobulėti ir vis labiau profesionalėti, o komanda ir toliau kovos iki paskutinės sekundės kiekvienose rungtynėse“, – fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo V. Černiauskas.

Ruoštis naujam sezonui „Panevėžio“ futbolininkai pradės sausio 8 dieną.

Palikite komentarą

Skip to content