PRATĘSTA SUTARTIS SU VARTININKU

FK „Panevėžys“ pratęsė sutartį su patyrusius vartininku Rafaeliu Broetto. Į Aukštaitijos sostinę dvigubą Brazilijos ir Portugalijos pilietybę turintis žaidėjas atvyko 2019 metų vasarą ir iš karto tapo pagrindiniu komandos vartininku. Po sėkmingo 2019 metų sezono su šiuo žaidėju sutartis buvo pratęsta dvejiems metams, o po šio sezono jai pasibaigus, sutartis buvo pratęsta dar kartą.

Lietuvišką futbolą R. Broetto puikiai pažįsta – prieš atvykstant į Panevėžį šis futbolininkas rungtyniavo Kauno „Stumbro“ komandoje.

Šio sezono pradžioje sunkią kelio traumą patyręs 31-erių metų vartininkas daugiau negalėjo padėti savo komandai, bet dabar jis jau pilnai pasveiko. Nepaisant to, R. Broetto spėjo svariai prisidėti prie šiame sezone iškovoto trofėjaus. Balandžio mėnesio pradžioje LFF supertaurės rungtynėse tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Panevėžio“ komandų pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 2:2 ir ekipos tęsė kovą baudinių serijoje. Joje panevėžiečių vartus gynė tik 90-ąją mačo minutę po keitimo pasirodęs Rafaelis Broetto, kurio puikus žaidimas padėjo iškovoti supertaurę.

„Futbolininkas jau nuo spalio mėnesio treniruojasi pilna jėga ir nebejaučia traumos padarinių. Džiaugiamės, kad toks patyręs vartininkas lieka Panevėžyje. Rafaelis jau daugybę kartų įrodė savo meistriškumą, todėl ir norėjome, kad šis patyręs žaidėjas liktų mūsų komandoje“, – sakė FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

195 cm ūgio vartininkas didžiąją savo karjeros dalį praleido atstovaudamas įvairioms Brazilijos pirmenybių komandoms, taip pat žaidė Portugalijoje. Paskutinė komanda, kuriai prieš atvykstant į Panevėžį atstovavo R. Broetto, buvo Portugalijos stipriausioje lygoje rungtyniaujantis „Maritimo“ klubas.