PRIEŠ RINKTINIŲ PERTRAUKĄ – KELIONĖ Į TELŠIUS

„Panevėžio“ futbolo klubas šį sekmadienį sužais dar vienerias „Optibet A lygos“ rungtynes. Aukštaitijos sostinės komanda 4-ojo turo mače susigrums su kovingu ir niekam namuose lengvai taškų nedalinančiu Telšių „Džiugu“.

Džiugiečiai pirmenybes pradėjo dviem pralaimėjimais: po pirmų atidėtų rungtynių su Gargždų „Banga“ Telšių komanda 0:1 nusileido Vilniaus „Riteriams“, o praeitoje akistatoje 1:2 turėjo pripažinti „Kauno Žalgirio“ pranašumą. Vis tik telšiškiai turėjo pakankamai realias galimybes abu kartus pasiekti lygiąsias.

Į Telšius sugrįš buvę šios komandos žaidėjai – rezultatyviausias praėjusio sezono „Džiugo“ futbolininkas Nasko Milevas bei įvarčių sąskaitą šiemet jau atsidaręs Rokas Stanulevičius. Žemaitijos klubo gretose kol kas vienintelį taiklų smūgį yra atlikęs Dovydas Virkšas.

Antrą sezoną „Optibet A lygoje“ „Džiugą“ treniruojantis Marius Šluta su savo kariauna praėjusiais metais liko 8-oje pozicijoje, bet tiek pernai, tiek šiemet žemaičiai kels rūpesčių pirmenybių lyderiams. Telšiškiai vis dar be taškų, „Panevėžys“ – po trejų rungtynių rikiuojasi pirmame trejete su 7 taškais.

Šiame susitikime jau galės debiutuoti komandos naujokas – puolėjas Ulysse Diallo.

Prieš išvyką į Žemaitiją mintimis apie praėjusias ir būsimas rungtynes pasidalino pergalingo įvarčio autorius Ernestas Veliulis.

„Praėjusios rungtynės buvo sunkios, daug laiko gynėmės. „Hegelmann“ turėjo labai gerų progų, kuriomis nepasinaudojo, o mes kantriai išlaukėme savo momento ir jį išnaudojome.

Sulaukiau gero perdavimo ir man teliko pasiųsti kamuolį į vartus. Mušdamas nukritau ir šiek tiek susitrenkiau kelį, bet skausmas buvo momentinis – po kelių akimirkų praėjo ir viskas yra gerai.

„Džiugas“ kaip ir pernai yra labai kovinga komanda ir su jais niekam nėra lengva žaisti, ypač jų stadione. Galima tikėtis sunkių rungtynių su daug kovos“, – apibendrino E. Veliulis.

„Panevėžio“ ir „Džiugo“ dvikova sekmadienį Telšiuose prasidės 13 val. Rungtynes bus galima stebėti tv3play.lt ir alyga.lt portaluose.

Palikite komentarą

Skip to content