Rungtynės, kurias norėsis pamiršti

Futbolo klubas „Panevėžys“ pirmą kartą iš Telšių sugrįžo su pralaimėjimo kartėliu. TOPLYGOS 16-ojo turo akistatoje patirta viena didžiausių pastarųjų metų nesėkmių prieš „Džiugą“ – 0:4 (0:2).

Mačo pradžia netrukus privertė nusivilti – 5-ąją minutę kelios pralaimėtos dvikovos lėmė Valentino Vermeuleno pelnytą įvartį iš artimos distancijos. Po 21 minutės „Džiugo“ ataka virto Ronaldo Sobowales taikliu smūgiu.

„Panevėžys“ galėjo tiek išlyginti, tiek sušvelninti rezultatą. Geros galimybės neišnaudojo Salomonas Kouadio, savo ruožtu, Joelio Bopesu standartinės padėties metu spirtas kamuolys atsimušė į virpstą.

Per pertrauką strategas Toni Korkeakunnas atliko tris keitimus, viename epizode Marko Bačanino smūgis buvo atremtas „Džiugo“ vartininko. Antrojo kėlinio viduryje vėl pralaimėta dvikova baudos aikštelėje, po kurios Justinas Januševskis bandė gelbėti situaciją ir užsidirbo tiek baudinį, tiek raudoną kortelę už paskutinės vilties pražangą.

65-ąją minutę Ikeras Scotto realizavo baudinį, o dar po 15 minučių Strahinjos Kerkezo pražangą baudos aikštelėje rezultatyvia ataka nuo 11 metrų žymos pavertė ir Vilius Piliukaitis.

Kitas rungtynes „Panevėžys“ žais jau po rinktinių lango, birželio 12 dieną, penktadienį. Mačo su Vilniaus rajono „TransINVEST“ pradžia „Aukštaitijos“ stadione – 18.30 val.

Palikite komentarą

Skip to content