RUNGTYNĖS SU LATVIJOS ČEMPIONAIS


Dar vienas draugiškas rungtynes FK „Panevėžys“ žais šį šeštadienį, liepos 27 dieną. Panevėžiečiai išvykoje susitiks su Latvijos čempionais FC „Riga“ futbolininkais.

Pernai tapusi Latvijos čempione „Riga“ pirmauja ir šių metų šalies pirmenybėse. Po sėkmingo praėjusio sezono stipriausia Latvijos komanda, jau pasitraukusi iš Čempionų lygos turnyro, tęsia kovą Europos lygos varžybose.

Draugiškose rungtynėse su „Panevėžiu“ Latvijos čempionai ketina išbandyti daug naujokų, kurie šiuo metu dalyvauja „Riga“ klubo peržiūroje.

FC „Riga“ – labai jaunas klubas, įsteigtas 2015 metais. Tuomet susijungė dvi Rygos miesto komandos „Karamba“ ir „Dinamo“ ir dalyvavo Latvijos I lygos pirmenybėse. 2015 metais jungtinė komanda „Karamba-Dinamo“ iškovojo teisę dalyvauti stipriausioje šalies lygoje. 2016 metais klubas dar kartą pakeitė pavadinimą ir tapo FC „Riga“.

Praėjusiais metais „Riga FC“ pirmą kartą tapo šalies čempione ir iškovojo teisę startuoti UEFA Čempionų lygos turnyre. Burtai lėmė, kad Latvijos čempionai pirmajame etape susitiko su stipriausia Airijos komanda „Dundalk“. Latvijos čempionai pirmąsias rungtynes išvykoje baigė lygiosiomis 0:0. Toks pat rezultatas buvo užfiksuotas ir atsakomosiose rungtynėse Rygoje. Tuomet buvo žaidžiamas pratęsimas, kuriame komandoms nepavyko įmušti įvarčių. Mušant 11 metrų baudinius geriau sekėsi airiams, kurie pateko į kitą etapą.

Baigusi pasirodymą Čempionų lygos turnyre „Riga“ tęsia kovą Europos lygos varžybose. Šiame turnyre Latvijos klubas grumiasi su Lenkijos čempione Glivicos „Piast“ komanda. Čempionų lygos atrankoje „Piast“ nusileido Baltarusijos stipriausiai komandai Borisovo „Bate“ ir dabar, kaip ir „Riga“, varžosi Europos lygoje. Šį ketvirtadienį „Piast“ ir Riga“ jau sužaidė pirmąsias tarpusavo rungtynes Lenkijoje. Susitikimą „Piast“ komanda laimėjo rezultatu 3:2. Atsakomoji dvikova vyks Rygoje rugpjūčio 1 dieną.

Rytoj, šeštadienį, draugiškas susitikimas tarp „Riga“ ir „Panevėžio“ komandų prasidės 18 valandą. Rungtynės vyks Rygos „Daugavos“ mokyklos (Slimnīcas iela 11) stadione.

Palikite komentarą

Skip to content