RUNGTYNĖS SU ŠALIES ČEMPIONAIS


Šį šeštadienį Lietuvos A lygos čempionato susitikimą FK „Panevėžys“ išvykoje žais su Lietuvos čempione Marijampolės „Sūduvos“ komanda.

Šiame sezone komandos susitiks jau penktąjį kartą. Lietuvos A lygos čempionate panevėžiečiai savo varžovams nusileido jau tris kartus (1:2, 1:2 ir 2:7) bei sykį 0:1 pralaimėjo „Sharp LFF taurės“ ketvirtfinalyje.

Įskaitant ir „Sharp LFF taurės“ ketvirtfinalio rungtynes, „Panevėžys“ buvo tas riešutas, kurį išgliaudyti Lietuvos čempionams sekėsi sunkiai. Tiesa, iki pastarųjų komandų tarpusavio rungtynių, kai marijampoliečiai pelnė net 7 įvarčius, nors praleido pirmi ir pirmą pusvalandį nesėkmingai siekė išlyginti rezultatą. Pastaruoju metu itin grėsmingai atrodo „Sūduvos“ puolimas – Marijampolės klubas, turintis dar vieną mačą atsargoje prieš „Žalgirį“, yra pelnęs jau 61 įvartį. Tiek pat, kiek ir dėl titulo kovojantis oponentas iš Vilniaus. Pastaruoju metu daug problemų varžovams kelia Josipas Tadičius, per ketverias pastarąsias rungtynes įmušęs 4 įvarčius, atlikęs rezultatyvų perdavimą bei uždirbęs baudinį, be to, įsibėgėjo ir Renanas Oliveira.

Panevėžiečiai nors ir praleidžia nemažai įvarčių, bet jų puolimas veikia neblogai. Komandos naujokas Patrikas Bordonas pagaliau pradėjo mušti įvarčius, o rezultatyviausias komandos žaidėjas Sebastianas Vasquezas taip pat tęsia sėkmingą dviejų mačų seriją.

Rytoj, šeštadienį, „Sūduvos“ ir „Panevėžio“ rungtynės Marijampolėje prasidės 19 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content