S. Vrevenas: „Niekas nėra neįmanoma“

Futbolo klubas „Panevėžys“ liepos 9 dieną žais pirmąjį mačą UEFA Čempionų lygos atrankos varžybose. Stipriausia praėjusio sezono Lietuvos komanda priims 2023 metų Suomijos čempionato nugalėtojus Helsinkio HJK futbolininkus.

Prieš rungtynes „Panevėžio“ vyr. treneris Stijnas Vrevenas įvertino oponento pajėgumą, išskirdamas, jog tai visapusiškai stipri komanda.

„Žaisime prieš gerą varžovą, kuris rungtyniavo daugiau už mus Čempionų lygoje, jie prie to pripratę. Jei tikėsi, futbole yra viskas įmanoma dėka noro, kovos dvasios ir kokybės aikštėje – galime patekti į kitą etapą, kodėl ne, tai futbolas, niekas nėra neįmanoma.

HJK – stipriausias šalies klubas, būnantis aukščiausiose pozicijose savo lygoje, turi daug kokybės. Tai yra tikra futbolo komanda, pasižyminti dominuojančiu žaidimo stiliumi. Jie bėga visur, turi individualios kokybės, taip pat gerą kovinę dvasią – individualios kokybės puolime ir patirties gynyboje“, – pasakojo šiemet prie Aukštaitijos sostinės klubo vairo stojęs belgas.

S. Vrevenui debiutas Čempionų lygos atrankos varžybose taps įsimintina patirtimi: „Tai mano, kaip vyriausiojo trenerio, 16-ieji metai – teko treniruoti komandas pereinamosiose rungtynėse, tarptautinėse varžybose. Tai pirmas kartas, kai treniruosiu komandą Čempionų lygoje, esu tikrai dėl to sujaudintas. Nesinervinu, tačiau laukiu rungtynių, tai yra fantastiška proga pasirodyti kaip komandai, treneriui ir klubui, jog turime kokybės“.

Pirmą kartą Lietuvoje apsilankęs HJK ekipos strategas Toni Korkeakunnas taip pat pasidalino mintimis prieš Suomijos čempionų treniruotę „Aukštaitijos“ stadione.

„Esame čia, kad pradėtume Europos varžybas. Pastarieji treji metai mūsų klubui buvo labai sėkmingi, buvome Europos lygos ir Konferencijų lygos grupių etape – tai mūsų tikslas ir jis prasideda čia. Labai gerbiame varžovą, bet, žinoma, nieko nebijome, turime planą rungtynėms, analizavome varžovą. Žinome, kad „Panevėžys“ turi kokybiškų žaidėjų, turime atiduoti ką turime geriausio, jog pasiektume čia gerą rezultatą bei būtų lengviau žaisti namuose.

„Panevėžio“ komanda – su gera struktūra, galima pamatyti bruožus atakuojant ir besiginant, ką trenerių štabas planuoja. Tai gerai organizuota komanda, turinti individualiai stiprių žaidėjų, kas būdinga čempionams“, – fk-panevezys.lt svetainei teigė šiemet vėl prie Helsinkio komandos vairo stojęs suomis.

Praėjusią savaitę Suomijos čempionato lyderiai svečiuose rezultatu 0:3 turėjo pripažinti Tamperės „Ilves“ ekipos pranašumą. Strategas tame pastebėjo ir pozityvių akcentų, kurie galėjo pažadinti futbolininkus.

„Esu čia aštuonerias rungtynes, atvykau sezono viduryje, surinkome 16 taškų per tas aštuonerias rungtynes, tai yra pakankamai laimėti čempionatą. Kai pradedi naują procesą, jis ne visada progresine linija kils į viršų. Kartais sulauki prastų rezultatų, bet nesu pernelyg susirūpinęs, – kalbėjo T. Korkeakunnas. – Mums tai buvo tarsi žadintuvas, nes anksčiau laimėjome ketverias rungtynes ir didžioji dalis komandos buvo mėnesio rinktinėje. Tai geras priminimas, kad turime būti pasirengę visoms rungtynėms tiek vietiniame čempionate, tiek Europoje. Tas pralaimėjimas netgi labiau motyvavo, šioms rungtynėms pasiruošėme labai gerai“.

„Panevėžio“ debiutas Čempionų lygoje įvyks jau šį antradienį, liepos 9 dieną. Mačo su HJK ekipa pradžia „Aukštaitijos“ stadione – 18.30 val.

Palikite komentarą

Skip to content