SEKUNDĖ: „PANEVĖŽĮ“ PAPILDĖ NAUJOKAS IŠ NAUJOSIOS ZELANDIJOS

Futbolo klubas „Panevėžys“ šią savaitę oficialiai pasipildė dar vienu naujoku – prie komandos prisijungė atakuojantis saugas iš Naujosios Zelandijos Angus Kilkolly.

Dvidešimtmetis A. Kilkolly yra žaidęs „Napier City Rovers“ komandoje (žaidė antroje pagal pajėgumą lygoje), kur per 56 rungtynes įmušė 43 įvarčius.

Futbolininkas šiame sezone vilkėjo Naujosios Zelandijos aukščiausiosios lygos „Canterbury United“ klubo marškinėlius. Čia futbolininkas pelnė 5 įvarčius ir buvo vienas rezultatyviausių komandos gretose.

Žaidėjas vilkės 27 numeriu pažymėtus FK „Panevėžio“ marškinėlius.

„Mano nuomone, jis gali žaisti keliose pozicijose – tiek atakuojančio saugo, tiek dešiniuoju ar kairiuoju saugu, tiek puolėju. Paliko gerą įspūdį, jaučiasi atsidavimas treniruotėse, rimtai žvelgia į savo darbą.

Šiandien dar negaliu to pasakyti, bet naujokas galbūt jau debiutuos artimiausiose rungtynėse su Alytaus „Dainava“, – kalbėjo komandos vyriausiasis treneris Virginijus Liubšys.

Pasak stratego, naujokas atvyko į Europą ieškodamas galimybių žaisti aukštesniame lygyje. „Futbolininkas turi tikslą, viziją, jei jis gerai žais, ilgai Panevėžyje neužsibus“ , – svarstė treneris.

Tai dar ne visi komandos pokyčiai: komandą paliko R. Sargūno sporto gimnaziją baigę Tautvydas Bracevičius ir Martynas Vasiliauskas. „Kalbėjome su futbolininkais, prašėme, kad liktų klube, tačiau jie nusprendė palikti Panevėžį. M. Vasiliauskas nuo rudenio ketina studijuoti Kaune Lietuvos sporto universitetą. Su Tautvydu buvome kaip ir sutarę, bet, visgi, jis nusprendė išvykti. Tragedijos nematau, futbole turi būti rotacija“, – teigė V. Liubšys.

T. Bracevičius prisijungė prie taip pat Pirmoje lygoje rungtyniaujančios Kelmės „Kražantės“, saugas M. Vasiliauskas papildė Telšių „Džiugą“.

Pasak „Panevėžio“ trenerio V. Liubšio, klubas dar ieško dešiniojo arba kairiojo gynėjo, tad galbūt tai dar ne paskutinės naujienos kalbant apie ekipos sudėtį.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais liepos 2 dieną Alytuje su DFK „Dainava“, liepos 6 d. panevėžiečiai išvykoje susitiks su „Šilute“. Po šių rungtynių komanda turės 10 dienų atostogas.

Po jų „Panevėžys“ ruošis LFF taurės akistatai su A lygoje žaidžiančiu Kauno „Stumbru“, ji vyks rugpjūčio 6 dieną (šeštadienis), 19 val. „Aukštaitijos“ stadione. „Pažiūrėsime, ko esame verti, ką mes galime. Bus įdomi akistata“, – prognozavo V. Liubšys.

Šiuo metu FK „Panevėžys“ Pirmos lygos čempionate kartu su „Palanga“ ir „Vilniaus Vyčiu“ dalinasi 2-4 vietomis, trys komandos surinkusios po 28 taškus. Pirmauja Kazlų Rūdos „Šilas“ (37 tšk.). Artimiausias aukštaičių priešininkė Alytaus „Dainava“ rikiuojasi 9-oje pozicijoje (22 tšk.).

Parengė L. JOCIUS

www.sekunde.lt inf.

Palikite komentarą

Skip to content