ŠEŠTADIENĮ – DAR VIENA AKISTATA NAMUOSE

„Panevėžio“ futbolo klubas šią savaitę sužais dar vienerias „Optibet A lygos“ rungtynes – šį šeštadienį dėl pergalės Valdo Urbono kariauna kovos su į čempionatą sugrįžusia „Jonava“.

Po 6-ojo turo rungtynių ekipų pozicijos turnyro lentelėje gerokai skiriasi. „Panevėžys“ su 14 iškovotų taškų šiuo metu pirmauja čempionate, savo ruožtu, jonaviečiai vis dar taškų nėra iškovoję ir yra patyrę šešis pralaimėjimus.

Eisvino Utyros vadovaujama „Jonava“ yra gavusi kelis skaudžius kirčius, tačiau pastarajame mače rungtyniavo kovingai ir 0:2 nusileido „Kauno Žalgiriui“. Jonavos klubo gretose pamatysime du buvusius „Panevėžio“ žaidėjus – tris pastaruosius sezonus žaidusį Sebastianą Vasquezą bei 2019-aisiais rungtyniavusį Tadą Eliošių.

Aukštaitijos sostinės ekipa pirmąjį ratą užbaigs mačais su „Jonava“, FA „Šiauliai“ komanda bei Gargždų „Banga“ ir turi geras galimybes po pirmo čempionato ketvirčio išlaikyti pirmaujančią poziciją.

Prieš artėjančias rungtynes su „Jonava“ savo mintimis pasidalino balandžio 6 dieną 27-ąjį gimtadienį sutikęs juodkalnietis Mitaras Čukovičius. Kairiojo krašto gynėjas sužaidė solidžiai visus šešis mačus be keitimo ir teigė, jog šeštadienį atsipalaiduoti negalima.

„Sužaidėme dvejas labai sėkmingas rungtynes – parodėme tinkamą kokybę ir nusipelnėme dabar būti turnyro lentelės viršūnėje. Manau, kad šiuo metu esminiai „Panevėžio“ pranašumai yra motyvacija ir didelis pasitikėjimas likti toje pozicijoje. Esu patenkintas pirmais šešiais sužaistais turais, manau, kad galiu dar geriau, tačiau svarbiausia yra mano komandos pasirodymai.

Kalbant apie šeštadienio rungtynes, tikiuosi pergalės – esame favoritai, tą parodo ir turnyro lentelė. Jei demonstruosime ankstesnių rungtynių lygį, pergalė bus iškovota.

Prisiminus gimtadienį – mano mergina man surengė staigmeną su tortu ir balionais, laukdama, kol grįšiu iš rungtynių Vilniuje, o kitą dieną po treniruotės valgiau tortą su komandos draugais“, – kalbėjo M. Čukovičius.

7-ojo turo rungtynės su „Jonava“ įvyks šį šeštadienį, kovo 9 dieną. Mačo pradžia „Žemynos“ progimnazijos stadione – 13 val.

Palikite komentarą

Skip to content