ŠEŠTADIENĮ – DVIKOVA SU LATVIJOS ČEMPIONAIS

Futbolo klubas „Panevėžys“ rinktinių pertraukos metu sužais vienerias kontrolines rungtynes – jau šį šeštadienį panevėžiečiai vyks į Rygą, kur pasitikrins savo jėgas su Latvijos čempione Rygos RFS komanda.

Stipriausia praėjusio sezono kaimyninės šalies ekipa šių metų pirmenybes pradėjo dviem laimėjimais. Rygiečiai 3:2 nugalėjo Jūrmalos „Spartaks“ futbolininkus bei 4:0 sutriuškino Daugpilio BFC „Daugavpils“ ekipą ir turnyro lentelėje po dviejų turų dalinasi 1–2 vietas.

RFS gretose rungtyniauja du lietuviai – panevėžietis Vytautas Černiauskas ir Karolis Uzėla, kuris pakviestas atstovauti Lietuvos U-21 rinktinei. Savo ruožtu „Panevėžio“ brazilas Elivelto yra žaidęs Rygos klube 2018 metais.

„Panevėžiui“ šį kartą nepadės į šalies rinktines iškviesti žaidėjai – Linas Klimavičius, Pijus Širvys, Matijus Remeikis ir Aironas Trakšelis, o Chrysovalantis Kozoronis vis dar gydosi traumą ir į rikiuotę turėtų grįžti maždaug po dviejų savaičių.

Prieš išvyką į Latviją su fk-panevezys.lt svetaine mintimis pasidalino pirmą savo įvartį „Optibet A lygoje“ pelnęs Ariagneris Smithas, kuriam anksčiau teko žaisti prieš būsimus varžovus Latvijos čempionate.

„Sužaidėme ketverias sunkias rungtynes, tačiau komanda parodė charakterį ir norą tobulėti, manau, dėl to tris kartus ir laimėjome. Tai buvo mano pirmasis įvartis – džiaugiuosi dėl to, tačiau ir toliau daug dirbu, kad tobulėčiau ir prisidėčiau įvarčiais bei rezultatyviais perdavimais.

Mūsų laukia daug svarbių rungtynių ir privalome tęsti tai, ką gerai pradėjome. Kalbant apie laukiančias kontrolines rungtynes, Rygos komanda turi daug talentingų žaidėjų ir tai bus labai geras mačas mums“, – pasakojo puolėjas iš Nikaragvos.

RFS ir „Panevėžio“ klubų susitikimas Rygoje šeštadienį, kovo 26 dieną, prasidės 14 val.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Palikite komentarą

Skip to content