ŠEŠTAJAME TURE ĮVEIKTA „UTENIO B“ EKIPA

Mantas Jankevičius

Šeštame pirmos lygos ture „Panevėžys“ išvykoje susitiko su Utenos „Utenio B“ ekipa, kurią įveikė užtikrintu rezultatu – 0:4 (0:2). Šią pergalę „Panevėžio“ klubas skiria visoms mamoms ir sveikina jas su motinos diena.

Nuo pat rungtynių pradžios aktyviai pradėję žaisti „Panevėžio“ futbolininkai kūrė pavojingas progas. 7-ą minutę po kampinio virš vartų smūgiavo Y.Podo. Prabėgus trims minutėms po dar vieno kampinio krito pirmasis rungtynių įvartis, krūtine kamuolį į vartus nukreipė T.Markevičius – 0:1.

22-ąją rungtynių minutę P.Lukšiui galva pavyko pasiųsti kamuolį į varžovų vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

34-ą rungtynių minutę pro kelis gynėjus į baudos aikštelę prasiveržęs E.Grygorenko bandė nuginkluoti vartininką, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

37-ą rungtynių minutę krito antrasis rungtynių įvartis. E.Grygorenko perdavimo sulaukęs P.Lukšys sugebėjo nuginkluoti „Utenio B“ vartininką – 0:2.

Net ir turėdami dviejų įvarčių persvarą „Panevėžio“ futbolininkai pirmajame kėlinyje apsukų nemažino. Dar vieną progą turėjo T.Rakašius, kuris po kampinio bandė nuginkluoti varžovų vartininką, bet kamuolys eilinį kartą skriejo virš vartų.

Tik prasidėjus antrajam kėliniui dar vieną progą turėjo P.Lukšys, tačiau po T.Markevičiaus perdavimo P.Lukšys iki vartų likus apie porą metrų nesugebėjo pataikyti į vartų plotą ir kamuolys skriejo virš jų.

62-ąją rungtynių minutę krito trečiasis rungtynių įvartis. Įžaidus kamuolį po kampinio, M.Savėno perdavimo sulaukė prieš kelias minutes aikštėje pasirodęs P.Obolevičius, kuris maždaug nuo šešiolikos metrų nuginklavo varžovų vartininką – 0:3.

75-ą rungtynių minutę puikią progą turėjo T.Markevičius, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai į vartininką.

Nors iki rungtynių pabaigos buvo likę visai nedaug laiko, tačiau panevėžiečiai toliau spaudė savo varžovus. Progas buvo susikūrę tiek G.Domkus, kurio smūgiuotą kamuolį už galinės vartų linijos nukreipė varžovų vartininkas, tiek ir R.Misiūnas, kurio smūgiuotą kamuolį iš maždaug penkių metrų atrėmė vartininkas.

82-ąją minutę krito ir ketvirtasis rungtynių įvartis. Po G.Domkaus perdavimo iš krašto įvartį pelno M.Savėnas – 0:4.

Likus žaisti keletą minučių „Panevėžio“ futbolininkai dar galėjo padidinti persvarą, tačiau savo progos neišnaudojo T.Markevičius, kuris buvo atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką, taip pat neblogą progą turėjo C.Atsina, tačiau į jo smūgį reagavo vartininkas.

Užtikrintą pergalę rezultatu 0:4 švenčia „Panevėžio“ futbolininkai.

Utenos „Utenis B“ – Panevėžio „Panevėžys“  0:4 (0:2).

LFF I lyga VI turas, Visaginas

10`  [0:1] Tadas Markevičius

37` [0:2] Povilas Lukšys

62` [0:3] Paulius Obolevičius

82` [0:4] Mantas Savėnas

„Panevėžio“ sudėtis: M.Suvaizdis, T.Rakašius, M.Savėnas, P.Lukšys(68` C.Atsina), Ž.Banys(72` R.Misiūnas), T.Markevičius, Y.Podo(46` Dž.Petrauskas), G.Domkus, E.Grygorenko(62` P.Obolevičius), A.Jurevičius, T.Mitani(46`  V.Kavaliauskas).

Sekančias Pirmos lygos rungtynes „Panevėžio“ futbolininkai žais gegužės 14 dieną 16 valandą namuose, Aukštaitijos stadione prieš Gargždų „Bangos“ ekipą.