Šeštoji pergalė iš eilės

Futbolo klubas „Panevėžys“ sėkmingai įveikė dar vieną „Optibet A lygos“ išbandymą. Čempionato lyderiai 31-ajame ture namuose 2:1 (2:1) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Po šeštojo laimėjimo iš eilės panevėžiečiai turi 77 taškus ir 9 taškais lenkia taip pat 30 dvikovų sužaidusį Vilniaus „Žalgirį“.

Gino Lettieri treniruojami futbolininkai aktyviai pradėjo mačą. Iš geros padėties kamuolio į vartus galva nenukreipė Linas Klimavičius, visgi, greitai krito pirmasis įvartis, kai 21-ąją minutę Ariagneris Smithas suklaidino oponentą baudos aikštelėje bei smūgiavo tiksliai.

Tai pirmame kėlinyje nebuvo viskas: 35-ąją minutę Chafiko Tigroudjos perdavimą įvarčiu galva pavertė Jeffrey Sarpongas, tiesa, po 3 minučių pakelto kampinio metu kamuolį į vartus nukreipė Jevgenas Smirnovas.

Po pertraukos klampioje aikštėje Marijampolės ekipa buvo aštresnė. Antrojo kėlinio viduryje Vytautas Černiauskas išgelbėjo komandą, kai galva mušė Ibrahimas Olaosebikanas.

Prabėgus trims su puse mėnesio, „Optibet A lygoje“ pasirodė į rikiuotę grįžęs Kwadwo Asamoah, mačo pabaigoje šalia vartų kamuolį nukreipė į kontrataką pabėgęs Noelis Mbo.

Itin svarbias rungtynes „Panevėžys“ žais spalio 8 dieną, sekmadienį. 32-ojo turo dvikova namuose su „Žalgiriu“ prasidės nuo 17.55 val.