ŠEŠTOJI PERGALĖ PAEILIUI

LFF Pirmos lygos lyderiai „Panevėžio“ futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę. Šįvakar panevėžiečiai išvykoje rezultatu 1:0 (0:0) nugalėjo Telšių „Džiugą“.

Svečiai susitikimą pradėjo labai aktyviai. 7-ąją mačo minutę Edvardas Tamulevičius iš 16 metrų pavojingai smūgiavo virš vartų, o  14-ąją minutę privalėjo kristi įvartis į „Džiugo“ vartus. Danquanas Kingas atliko gerą perdavimą šalia esančiam Ilja Tsyvilkai, tačiau šis futbolininkas, būdamas visiškai laisvas, iš kelių metrų nepataikė į vartus. Po dviejų minučių įsiminė pavojingas komandos kapitono Pauliaus Janušausko smūgis, bet kamuolys praskriejo virš vartų. Sužaidus pusvalandį FK „Panevėžys“ vartininkas Marius Suvaizdis išgelbėjo savo  komandą. Po tolimo smūgio į viršutinį vartų kampą, panevėžiečių vartininkas kamuolį nukreipė į kampinį. 35-ąją rungtynių minutę po kampinio Vytas Gašpuitis mušė galva, bet nuo linijos priešininkų žaidėjas išmušė į vartus skriejusį kamuolį. Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių 0:0.

Po pertraukos irgi netrūko pavojingų momentų. 59-ąją mačo minutę  P. Janušausko iš toli smūgiuotas praskriejo šalia skersinio. 71-ąją rungtynių  minutę E.  Tamulevičius iššoko vienas prieš „Džiugo“ vartininką, pasiuntė kamuolį į vartus, bet teisėjas fiksavo nuošalę. 82-ąją susitikimo minutę puikią progą pelnyti įvartį turėjo aikštės šeimininkai. Po skerso perdavimo vienas prieš „Panevėžio“ vartininką atsidūrė „Džiugo“ žaidėjas. Pademonstravęs fantastišką reakciją, M. Suvaizdis atmušė iš  kelių metrų telšiškio smūgiuotą kamuolį. Kai jau atrodė, kad susitikimas baigsis be įvarčių, I. Tsyvilka gražiu smūgiu iš 20 metrų  į viršutinį vartų kampą pelnė įvartį. Teisėjas pridėjo 4 minutes, bet per jas komandos pavojingų momentų nesukūrė. 89-ąją mačo minutę I. Tsyvilkos pelnytas įvartis nulėmė pergalę „Panevėžio“ komandai.

Laimėjusi Telšiuose, mūsų miesto reprezentacinė komanda LFF I lygos pirmenybėse iškovojo šeštąją pergalę paeiliui. FK „Panevėžys“ turi 24 taškus ir užimą pirmąją vietą.

FK „Panevėžys“: M. Suvaizdis, M. Dūda, V. Gašpuitis, I. Tsyvilka, T. Kačerauskas, Ž. Banys, A. Karvackis (61′ E. Fiodorovas), J. Skinderis (58′ R. Lazdinauskas), P. Janušauskas, E. Tamulevičius (77′ R. Misiūnas), D. Kingas.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais birželio 10 dieną išvykoje su Gargždų „Banga