Šiauliuose susigrums lyderiai

Futbolo klubas „Panevėžys“ šį savaitgalį grumsis intriguojančioje „Optibet A lygos“ akistatoje. 14-ajame ture Aukštaitijos sostinės atstovus egzaminuos puikiai sezoną pradėję FA „Šiauliai“ futbolininkai.

Lietuvos čempionate Saulės miesto komanda su 30 taškų žengia antra ir nuo panevėžiečių atsilieka vos 3 taškais. FA „Šiauliai“ per 13 susitikimų iškovojo 9 pergales, 3 sykius sužaidė lygiosiomis bei kartą pralaimėjo.

Vienintelę nesėkmę Mindaugo Čepo treniruojama komanda patyrė būtent Panevėžyje – tada po Ariagnerio Smitho, Lino Klimavičiaus bei Artemo Ščedro taiklių smūgių šeimininkai laimėjo 3:1. Tiesa, nugalėtojas paaiškėjo tik pačioje akistatos pabaigoje.

FA „Šiauliai“ pastarosiose rungtynėse 3:2 nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus, savo ruožtu, panevėžiečiai sužaidė be įvarčių su Marijampolės „Sūduva“. Anot saugo Tautvydo Eliošiaus, Šiauliuose aistruolių laukia dėmesio verta kova.

„Rungtynės su „Sūduva“ buvo turbūt blogiausios šiame sezone. Daug kur strigome, šiek tiek išmušė ir dvi traumos rungtynių pradžioje. Mažai kas pavyko ką planavome, tačiau reikia žiūrėti į priekį, padarėme išvadas ir prieš „Šiaulius“ stengsimės žaisti taip, kaip galime geriausiai.

„Šiauliai“ – stipri komanda, tą rodo ir rezultatai, tai labai kovinga komanda. Mūsų laukia tikrai sunkios rungtynės, turime nenusileisti fizinėje kovoje ir žaisti mums įprastą, palankų futbolą. Abi ekipos šiuo metu yra vienos iš A lygos lyderių, todėl futbolo mėgėjams bus tikra šventė. Be abejo, važiuosime žaisti tik dėl pergalės ir atiduosime visas jėgas, kad ją pasiektume“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo ilgametis klubo žaidėjas.

„Panevėžio“ ir FA „Šiauliai“ akistata įvyks artėjantį sekmadienį, gegužės 21 dieną. Dvikovą bus galima stebėti TV6 kanalu, jos pradžia – 17.55 val.

Palikite komentarą

Skip to content