SUGRĮŽIMAS Į PAGRINDINĮ MIESTO STADIONĄ

Futbolo klubas „Panevėžys“ sugrįš į „Optibet A lygą“ ir sužais pirmąsias sezono rungtynes „Aukštaitijos“ stadione. 13-ajame Lietuvos čempionato ture panevėžiečiai priims kartą šiemet jau įveiktą Telšių „Džiugą“.

Pirmasis komandų susidūrimas Telšiuose buvo atkaklus – tada „Panevėžys“ pergalingą įvartį pelnė tik 78-ąją minutę. Toje situacijoje kamuolį į varžovų vartus nukreipė Ariagneris Smithas.

Per 12 rungtynių „Džiugas“ iškovojo vieną pergalę, penkis kartus sužaidė lygiosiomis ir šešis sykius pralaimėjo bei su 8 taškais rikiuojasi devintas. Tiesa, didžioji nesėkmių dalis buvo patirta minimaliu deficitu.

Telšių ekipa išsiskiria savo kovingumu ir turi gerų žaidėjų – tą akcentavo „Panevėžio“ vartų sargas Rafaelis Broetto.

Brazilas pabendravo su fk-panevezys.lt svetaine, pridurdamas, jog panašios atkarpos, kai nebuvo praleidęs įvarčio daugiau negu 500 minučių, dar neturėjo.

„Savo profesionalo karjeroje turėjau pirmą tokią nepraleistų įvarčių seriją – esu patenkintas, kad komanda tai pasiekė. Tai parodė, kaip kiekvienas buvo atsidavęs abiejose žaidimo pusėse.

Nekantraujame ir laukiame sugrįžimo į pagrindinį miesto stadioną. Tai yra mūsų namai, o šią aikštę mes žinome labai gerai ir turime gerų prisiminimų. Tai yra papildoma motyvacija čempionato eigai.

Net neabejoju, kad sekmadienį bus sunkios rungtynės. Tai turintis gerų žaidėjų varžovas ir tą mes matėme mače Telšiuose. Turime primesti „Džiugui“ savo žaidimo ritmą, būti solidūs gynyboje ir agresyvūs puolime, taip pat padėti vienas kitam. Žaisime namuose, tad turime parodyti geriausią žaidimą ir pasiekti gerą rezultatą“, – teigė R. Broetto.

13-ojo turo „Optibet A lygos“ dvikova tarp „Panevėžio“ ir „Džiugo“ įvyks gegužės 15 dieną, sekmadienį. Dvikova „Aukštaitijos“ stadione prasidės nuo 15 val.

Palikite komentarą

Skip to content