Sugrįžimas po rinktinių pertraukos

Futbolo klubas „Panevėžys“ po rinktinių pertraukos vėl tęs kovas „Optibet A lygoje“. Pirmenybių lyderiai ne pirmą sykį šiemet lankysis Marijampolėje ir atkeltose 22-ojo turo rungtynėse žais prieš Marijampolės „Sūduvą“.

Tai bus trečioji komandų tarpusavio dvikova 2023-iaisiais. Pirmoji akistata baigėsi rezultatu 0:2, antrame susidūrime įvarčių nebuvo pelnyta – 0:0.

Marijampolės klubas yra užtikrintai įsitaisęs turnyro lentelės viduryje. Per 28 mačus iškovotos 8 pergalės, 4 sykius sužaista lygiosiomis, 16 – pralaimėta ir su 28 taškais užimama 7-oji pozicija.

Dovydo Lastausko treniruojama komanda praėjusį mėnesį iškovojo tris pergales iš eilės, tačiau likusią sezono dalį versis be į Bulgariją išvykusio lyderio Oleksijaus Zbunio.

Prieš dvikovą Marijampolėje apie pastarąją atkarpą papasakojo „Panevėžio“ futbolininkas Jeffrey Sarpongas.

„Manau, kad pertrauka buvo gera ir svarbi. Po sunkios rungtynių serijos buvo galima kelias dienas pailsėti, kad vėl įgautume jėgų likusiai mačų atkarpai. Negalvoju, jog ritmo praradimas mums turės įtakos, esame solidi komanda, dirbanti sunkiai kartu ne vieną mėnesį, tad viskas turėtų būti gerai.

Kontrolinės rungtynės prieš „Auda“ buvo geros, ne dėl rezultato, bet dėl fizinės formos palaikymo ir to, jog kiekvienas gautų reikalingų minučių.

„Sūduva“ lėtokai pradėjo sezoną su nemažai pralaimėjimų iš eilės. Manau, kad praėjusį mėnesį jie buvo geresniame ritme laimėdami lygoje trejas rungtynes iš penkerių, dvejos iš jų buvo namuose. Turime gerai prieš juos pasiruošti ir stipriai startuoti – būti efektyviais priekyje ir kompaktiški gynyboje, ką mes ir darome“, – fk-panevezys.lt teigė dviženklę sužaistų rungtynių ribą klube perkopęs saugas iš Nyderlandų.

„Sūduvos“ ir „Panevėžio“ dvikova Marijampolės futbolo arenos stadione įvyks rugsėjo 16 dieną, šeštadienį. Rungtynių pradžia – 15 val.