SUNKI „DŽIUGO“ KOVA SU „PANEVĖŽIU“ BAIGĖSI BE ĮVARČIŲ

Šeštadienį „Džiugo“ futbolininkai Telšių dirbtinės dangos stadione susigrūmė su Panevėžio „Panevėžio“ komanda. Rungtynės buvo intensyvios, tačiau dėl daugybės abiejų komandų neišnaudotų progų jos baigėsi rezultatu 0-0. „Panevėžiui“ tai jau buvo antrosios iš eilės rungtynės be įmuštų ir praleistų įvarčių – aštuntajame ture jie lygiomis sužaidė su Kazlų Rūdos „Šilu“.

Pirmąją pavojingą ataką rungtynių pradžioje (9min.) pavyko sukurti telšiškiams. Nuo kampinio gairelės į R.Leščiaus siųstą kamuolį  atsiliepė ir vos į vartus nepataikė R.Lekiatas. 16-ą minutę „Džiugui“ atsakė panevėžiečių saugas S.Čyžas, tačiau kamuolys nuskrido už vartų. 30-ą minutę gražiai komandiškai, bet nerezultatyviai sužaidė R.Leščius ir „Džiugo“ kapitonas A.Lipskis. Rungtynių akimirkos.

Antras kėlinys prasidėjo neišnaudota „Panevėžio“ futbolininko P.Lukšio proga, kai nespėjęs pribėgti prie kamuolio baudos aikštelėje atidavė jį vartininkui J. Van de Corput į rankas. 52-ą minutę „Panevėžys“ dar padidino spaudimą tolimu ir stipriu, tačiau netaikliu M.Savėno smūgiu. 56-ą minutę „Džiugas“ grįžo į priešininkų aikštės pusę ir sukūrė puikią ataką – R.Petrikas, po E.Serbulio perdavimo, smūgiavo iš toli, bet, netaikliai. „Panevėžys“ nė neketino pasiduoti – 57-ą minutę M.Vasiliauskas nusivarė kamuolį per aikštę ir siuntė jį į aikštės šeimininkų vartininko rankas. Po to (61min.) sekė gražus T.Markevičiaus perdavimas P.Lukšiui, kurio per aukštai smugiuotas kamuolys prašvilpė šiek tiek virš vartų.  „Džiugas“ ir vėl nenorėjo atiduoti kontrolės ir jau 64-ą minutę kamuolį į vartų plotą, po A.Lipskio  perdavimo, siuntė R.Lekiatas. 68-ą minutę „Panevėžys“ neišnaudojo vieną iš svarbiausių savo progų, kai S.Čyžas nesugebėjo galva pasiekti kamuolio ir taip realizuoti kampinio. 87-ą minutę grėsmingai į vartų virpstą kamuolį dar pataikė M.Savėnas. Tačiau dar viena neišnaudota proga jau nieko nebepakeitė ir rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis.