T. Kačerausko karjeroje – nauja kryptis

Futbolo klubas „Panevėžys“ palinkėjo sėkmės analitikui Tomui Kačerauskui, kuris darbuosis Tailando aukščiausios lygos ekipoje. 22-ejų panevėžietį vėl kartu darbuotis pasikvietė buvęs „Panevėžio“ strategas Gino Lettieri, prieš keletą dienų sukirtęs rankomis su „Muangthong United“ komanda.

T. Kačerauskas futbolo abėcėlę krimto „Panevėžio“ futbolo akademijoje ir su pagrindine komanda 2018-aisiais tapo „TOPsport Pirmos lygos“ nugalėtoju. Kitais metais panevėžietis debiutavo Lietuvos čempionate, sužaidė 11 rungtynių, bet buvo priverstas baigti profesionalaus futbolininko karjerą.

Pasukęs į analitiko kelią, T. Kačerauskas su „Panevėžio“ klubu iškovojo visus tris svarbiausius Lietuvos futbolo trofėjus.

„Visų pirma noriu padėkoti „Panevėžio“ futbolo akademijai ir treneriams, kurie suteikė man pradmenis, kaip tapti futbolininku, išugdė mane ir atvėrė kelius į profesionalaus futbolininko karjerą. Nors ji ilgai ir neužsitęsė, bet norėčiau paminėti Darių Žindulį, kuris buvo pirmas mano treneris ir po patirtos traumos, kai teko baigti karjerą, manęs nepamiršo ir buvo tas žmogus, kuris atvedė mane į futbolo analitiko profesiją – į kelią, kur dabar esu – ir su ja supažindino.

Norėčiau padėkoti ir „Panevėžio“ futbolo klubui už tai, kad mane priėmė visai naują, žalią, be patirties analitiką ir per ketverius metus suteikė idealias sąlygas tobulėti, visus įrankius ir atvėrė visas galimybes tobulėjimui. Ačiū už tai.

Noriu palinkėti komandai sėkmės ateinančiose rungtynėse ir likusiame sezone, kad jis kuo sėkmingiau pasibaigtų. Sakau iki, o ne viso gero“, – fk-panevezys.lt svetainei teigė panevėžietis.

Futbolo klubas „Panevėžys“ dėkoja T. Kačerauskui už profesionalų ir pasiaukojantį darbą vardan komandos bei linki didžiausios sėkmės ateities iššūkiuose.

Palikite komentarą

Skip to content