Trečiasis tarpsezonio naujokas – gynėjas M. Beneta

Futbolo klubas „Panevėžys“ pasipildė trečiuoju šio tarpsezonio naujoku – juo tapo 29-erių klaipėdietis Markas Beneta. Su įprastai dešiniojo krašto gynėjo pozicijoje žaidžiančiu futbolininku sudaryta vienerių metų sutartis.

Savo profesionalo karjerą Lietuvos rinktinės atstovas pradėjo 2011 metais „Klaipėdoje“, kitąmet persikėlė į Vilniaus „Žalgirį“, bet vėliau keletą sezonų atstovavo Klaipėdos „Atlantui“. Po 2018-ųjų, kuriuos M. Beneta praleido „Kauno Žalgiryje“, buvo pradėta legionieriaus karjera.

Nacionalinės futbolo akademijos auklėtinis gynė Narvos „Trans“ bei Sosnovieco „Zaglębie“ klubų garbę, o pastaruosius du sezonus žaidė Marijampolės „Sūduvoje“.

Praėjusiais metais M. Beneta „Optibet A lygoje“ per 31 susitikimą įmušė įvartį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Naujos stotelės ar naujo klubo paieška priklausė nuo vieno klausimo: kurią vietą užims „Sūduva“? Taip gavosi, kad tikslai nebuvo įgyvendinti. Vieniems – asmeniniai, kitiems – komandiniai. Neiškovojus vietos Konferencijų lygoje, kardinaliai pasikeitė klubo padėtis, o taip pat ir mano apsisprendimas dėl tolimesnės stotelės.

Sulaukus „Panevėžio“ pasiūlymo, ilgai nereikėjo dvejoti. Klubas turi pakankamai geras sąlygas, gerą vadovybę, tikslingai sudėliotą viziją į priekį. Be to, rungtyniaus Konferencijų lygoje – kriterijai, kurie imponuoja žaidėjo apsisprendimui.

Jeigu būtų atsiradęs variantas iš užsienio tarpe nuo sezono pabaigos iki Naujųjų metų, dar būčiau svarstęs, bet dabar laikas per daug brangus, kad sėdėčiau ir laukčiau kažkokio pasiūlymo iš užsienio.

Kaip ir visada, kur bežaisčiau, mano asmeniniai tikslai būna aukščiausi. Negaliu pralaimėti ir kitos baigtys manęs niekada netenkino. Viską, kas mano jėgose, atiduosiu ir bandysiu padėti komandai kiekvieną kartą pasiekti pergalę po pergalės“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo M. Beneta.

„Panevėžys“ į pirmąją treniruotę ruošiantis šių metų sezonui rinksis sausio 9 dieną.

Palikite komentarą

Skip to content