TURO RINKTINĖJE – DU FK „PANEVĖŽYS“ ŽAIDĖJAI


Lietuvos futbolo A lygos 3-iajame ture susitikime su „Palanga“ solidžiai pasirodę du „Panevėžio“ futbolininkai atsidūrė atsidūrė simbolinėje turo rinktinėje. Kartu su dar devyniais žaidėjais į simbolinę turo rinktinę pateko Marius Suvaizdis ir Andrejus Karvackis.

„Panevėžio“ vartininkas M. Suvaizdis atrėmė net 9 oponentų smūgius. Čempionato debiutantų vienuolikės atstovas ne kartą gelbėjo savo komandą sudėtingose situacijose ir labiausiai prisidėjo prie pirmojo iškovoto taško.

Aktyviausiai 3-iajame ture žaidęs kairiojo krašto gynėjas Andrejus Karvackis buvo Aukštaitijos klubą į A lygą atvedęs ukrainietis. A. Karvackis labai aktyviai jungėsi į atakas, atliko 8 skersus perdavimus į baudos aikštelę bei 4 smūgius link vartų. „Panevėžio“ futbolininkas išprovokavo 4 pražangas ir kėlė daug problemų varžovams jų aikštės pusėje.

Pirmuose dvejuose A lygos čempionato turuose panevėžiečiai nebuvo išrinkti į simbolines rinktines.

Be šių dviejų futbolininkų į simbolinę trečiojo turo rinktinę pateko Ričardas Šveikauskas („Riteriai“), Algis Jankauskas („Sūduva“), Rolandas Baravykas („Žalgiris“), Antonio Belo („Stumbras“), Lucasas Villela („Stumbras“), Valentinas Jeriomenka („Riteriai“), Artiomas Gurenka („Riteriai“), Idrisas Umajevas („Palanga“), Tosaintas Rickettsas („Sūduva“).

Palikite komentarą

Skip to content