UŽTIKRINTA PERGALĖ PRIEŠ LATVIJOS KLUBĄ

Ruošdamasi artėjančioms Lietuvos Pirmos lygos pirmenybėms, reprezentacinė mūsų miesto futbolo komanda sužaidė dar vienas draugiškas rungtynes. FK „Panevėžys“ savo aikštėje rezultatu 6:0 (2:0) nugalėjo Kekavos „Auda“ klubą, rungtyniaujantį Latvijos pirmosios lygos čempionate.

Panevėžiečiai nuo pat mačo pradžios turėjo iniciatyvą, bet itin pavojingų momentų prie svečių vartų sukurti nepavyko. Kėlinio viduryje krito pirmasis rungtynių įvartis. A. Karvackis pakėlė kamuolį į varžovų baudos aikštelę, o ten buvęs E. Tamulevičius tiksliu smūgiu nuginklavo svečių vartininką. Baigiantis kėliniui po I. Tsivylkos perdavimo E. Tamulevičius pelnė dar vieną įvartį. Šeimininkai pasibaigus pirmajai rungtynių pusei pirmavo rezultatu 2:0.

Po pertraukos panevėžiečių dominavimas aikštėje buvo dar ryškesnis. Pelnę dar keturis įvarčius, FK „Panevėžys“ žaidėjai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 6:0. „Audos“ futbolininkai per visą susitikimą nesugebėjo sukurti bent vieno pavojingesnio momento prie šeimininkų vartų.

Antrajame kėlinyje panevėžiečių komandoje po keitimų pasirodė penki nauji futbolininkai. Šiame susitikime FK „Panevėžys“ dėl traumų negalėjo padėti P. Janušauskas, R. Misiūnas, I. Florea, D. Kingas, kurie gydosi traumas. Pasak komandos gydytojo J. Vinogradovo, iki pirmenybių starto šie futbolininkai turėtų pasveikti.

Paprašytas įvertinti pasibaigusias rungtynes, FK „Panevėžys“ treneris A. Kurtijanas sakė: „Šį kartą laikėmės žaidybinio plano ir rungtyniavome taip, kaip planavome prieš rungtynes. Esu patenkintas krašto gynėjų veiksmais, kurie žaidė naudingai ir sėkmingai dalyvavo komandos atakose. Antrajame kėlinyje žaidėme dar geriau nei pirmajame. Matosi, kad fizinis pasirengimas nešlubuoja ir futbolininkai aukšta sparta sėkmingai gali žaisti visas rungtynes“.

Su Kekavos „Auda“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: M. Suvaizdis (G. Jakubaitis), M .Dūda, V. Gašputis, A. Karvackis, I. Tsyvilka (D. Petrauskas), Ž. Banys, E. Fiodorovas (P. Obolevičius), I. Pūžė (T. Markevičius), M. Butkus, B. Panzo (R. Lazdinauskas), E. Tamulevičius.

Įvarčiai: E. Tamulevičius (26 ir 40 min.), A. Karvackis (49 ir 50 min.), R. Lazdinauskas (55 min.), D. Petrauskas (80 min.).

Iki pirmenybių starto FK „Panevėžys“ planuoja sužaisti dar dvejas draugiškas rungtynes. Kitą šeštadienį, kovo 10 dieną, FK „Panevėžys“ namuose susitiks su Vilniaus „,Vyčiu“. Susitikimas Futbolo akademijos stadione (Smėlynės 2B) prasidės 13 valandą..